Derdiğimi anlattığım konularda hep linç ediliyorum

Yani, o insanları değiştirmeniz mümkün değilse ve sürekli "linç" edileceğiniz belliyse bırakın. Burada o tür bir konu açmayın. Derdinizi anlamayacak insanlara derdinizi anlatarak kendinizi yormayın. Gidin birkaç samimi arkadaşınızla konuşun bunları.

Yanlış anlamayın size tepki göstermiyorum.
Hocam arkadaşım yok, 2 farklı konu açtım, 2'sinde de linç edildim.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Durum bu... İnsanlar almak istedikleri cevabı almadıklarında sinirlenirler.
Hocam bu sinir normal değil, açıklamaya ''motivasyon verirseniz teşekkürler'' yazıyorum adamın cevabı şöyle ;''al sana motivasyon!'', böyle yorum atıyor, yasak olmasa küfür edicek.

Bütün problemlerinin çözümünü iyi bir sisteme bağlamışsın. İnsanlar da bunu eleştirmiş. Karşıt görüş belirtmek veya eleştiri yapmak linç etmek olmuyor.

Bütün problemlerinin çözümünü iyi bir sisteme bağlamışsın. İnsanlar da bunu eleştirmiş. Karşıt görüş belirtmek veya eleştiri yapmak linç etmek olmuyor.
Hocam ''al sana motivasyon!'' demek doğru bir eleştiri mi sizce?, yasak olmasa küfür edicek.

Yani internet ortamındayız, yapılacak bir şey yok. Arkadaş edinmeye çalışın.
Hocam arkadaşlarım var fakat, sistemim kötü yanlarına gidemiyorum.

O zaman ya dedikleri sana linç ediyorlar gibi geliyor(sadece eleştiriyor olabilirler) ya da gerçekten sen tetikliyor olabilirsin. Durduk yere agresifleşiyorlarsa denk geldiklerin de sorunlu olabilir.
Hocam sadece konuya ''motivasyon verirseniz teşekkürler'' yazıyorum, adamın yazdığı şöyle;''al sana motivasyon!'', ben öyle algılamadım bence.

Hocam ''al sana motivasyon!'' demek doğru bir eleştiri mi sizce?, yasak olmasa küfür edicek.

Hayat bilgisayar oyunlarından mı oluşuyor canım kardeşim? Bilgisayarı olsa çözülecekmiş. Annen baban küt diye kazaya kurban gitse kardeşine bakman gerekse bilgisayar oyunlarıyla mı yapacaksın onu? Al sana motivasyon. Durumundan memnun değilsen çaba göstermen gerek. Gelecekte sahip olmak istediğin hayat için bu gün ne yapman gerekiyor onu cevaplaman gerek kendine.

Gayet yerinde bir eleştiri yapmış. Kusura bakma ama sen kafanda kuruyorsun. Bu tür şeyleri linç olarak görüyorsan iletişim kurmada çok sıkıntı yaşarsın.

Gayet yerinde bir eleştiri yapmış. Kusura bakma ama sen kafanda kuruyorsun. Bu tür şeyleri linç olarak görüyorsan iletişim kurmada çok sıkıntı yaşarsın.
Hocam orada yazmışım zaten, çalışıyorum anneme babama yardım ediyorum, adamın bahsettiği şeyi zaten yapıyorum, adam bunu okumayıp bunu yazması sence mantıklı mı?

Dediğin gibi ise sana denk gelen arkadaşlar bir tık sorunlu olabilir. Takmana gerek yok.
Tamamdır hocam teşekkür ediyorum.

İyi sosyaller, bunu herkese söylemiyorum, herkes üstüne alınmasın, dostlar derdimi anlatmak için açtığım konular da hep linç ediliyorum, sırf bir iyi bilgisayar istediğim için bazıları linç ediyor, niye anlamıyor, belki bazıları motivasyon verir diye yazıyorum fakat tam tersi oluyor, sırf iyi bir bilgisayar istediğim için agresifleşiyorlar, bilgisayar istemek çok kötü bir şey mi?

Hocam kafanıza takmayın benim de kötü bir bilgisayarım var hala CS 1.6 devam ediyorum isteyen linçlesin çok da umurumda bunun kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı