Sizce Anlattığım Kız Beni Seviyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu saate kadar hala buraya bir mesaj gelmediyse 2 ihtimal var:

1-) Arkadaş, red yedi evde ağlıyor, bilgisayarı açamadı.
2-) Çıkmaya başladılar, sevinçten evde duvarları kemiriyor.

Yazma oğlum yazma heyecanlansınlar ben hiç heyecanlanmıyorum :D

Red iyidir iyi.

Okulda bir kız var ve ben bu kızın beni sevdiğini düşünüyorum. Size de fikir sormak istiyorum. Öncelikle kız aşırı utangaç ben bir diğer bir arkadaşı dışında hiç arkadaşı yok. Öncelikle kız utangaç olmasının sebebiye benle hiç konuşma başlatmıyor ancak ben konu bulursam konuşuyor, konuşurken sanki zorla konuşuyor gibi takılıyor bazen.

Geçen hafta onunla buluşmayı teklif ettim ve direk kabul etti nereye, ne zaman diye sormadan. Buluşmada da biraz ona yaklaştım ve kafasını eğdi sanki beni takmadığını düşünmemi ister gibi ancak benim anladığım kadarıyla umurundaydı çünkü kalbi çarpıyordu (Kalp atışı boynunda gözüküyor.) İşte sorum böyle sizin düşünceleriniz nelerdir?

Kızlar robot değildir dostum aşık olduklarında hepsi aynı belirtileri göstermez. Kimisi daha rahat olur sevdiğinin yanında kimisi daha utangaç. Kimisi sevdiğine takılır kimisi dalga geçtiğine. Kalp atışını bile ölçtüğüne göre (Bakınız: Mi Band 4) sen bayağı ümitlisin. Kaç yaşındasın bilmiyorum fakat en mantıklısı kalabalık olmayan ve sakin bir mekanda ( çokta sakin olmasın :D ) cesur, utangaç olmadan ve sakinliğini koruyarak ondan hoşlandığını söylemen ve bunları yaparken çok ümitli olmaman. Zira olumsuz yanıt alırsan şok durumuna girme. Benim bugüne kadar bütün açıldığım kızlar ilk önce olumsuz yanıt verdiler çünkü bazı kızlar seni sevse bile kafasında oluşan soru işaretlerinden ötürü ya zaman ister ya da reddeder ama hepsiyle bir birlikteliğim oldu iyi kötü. Bu yüzden olumsuz cevap alırsan, sakin bir şekilde nedenini sor ve sana sunduğu tezleri içine sevgini katarak çürütmeye çalış. Kolay Gelsin :)

Konuyu ilk gördüğümde sadece 2 mesaj vardı, ne ara 16 sayfa yorum atıldı bu konuya yahu?

Selam arkadaşlar etütüm vardı ve anca şimdi bitti okul nazi kampı gibi. Kızla konuşmadım çünkü kız yüzüme bakmıyordu bunu söylemeyi uygun görmedim ancak gelişme var. Mesela sınıfta kızın yanına oturdum ve bundan hiç rahatsız olmadı.

Selam arkadaşlar etütüm vardı ve anca şimdi bitti okul nazi kampı gibi. Kızla konuşmadım çünkü kız yüzüme bakmıyordu bunu söylemeyi uygun görmedim ancak gelişme var. Mesela sınıfta kızın yanına oturdum ve bundan hiç rahatsız olmadı.
Bütün hayalleri yıktın. Umudu kesiyorum ben.

Dostum neden böyle oldu şimdi ha ? Söyler misin bana ?
Kız yüzüne bakmıyordu derken ? İşler durduk yere kötüye mi gitti şimdi onu anlamadım.
Utangaçlıktan bakmıyorsa utanmadığı bir yerde hallet, dediğim mesela bir buluşmada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı