Ders 2, Tanrıların çalışma prensibi

Not : Ne yapacaksınız bakalım, Tanrılar şu an zor durumda malikler ilen kapışıyor, Malikler Avrasya'da kontrolü ele almak üzere, Altında kalacak Reaya şimdiden kara kara düşün, gerçi eğilim şimdi malikleri kötüleme dışlama üzerine de, taktik yemiyor gibi bakalım :D
Şu an tanrıcıklarla kapışacak gücüm yok, ülkenin ücretsiz üniversite eğitiminden yararlanmak ilk hedefim. 5 senemi kendimi yetiştirmeye harcayacağım, okulun diploması yaşamak için yeterli değil.

O yüzden başkan ne yapıyoruz? Elbette bütçe kaynak tasarruf imkan zaman bunların hepsini düşüne düşüne ince eleyip sık dokuya dokuya tanrılar için değil de, kendimize harcıyoruz.

Tanrılara bir veriyorsan on almaya çalışıyoruz tanrılar bizden on alıyorsa bunu bire çekmeye çalışıyoruz, kafayı buna patlatıyoruz.

Atıyorum örnek , on beş yaşında bir çocuğum pederin kredi kartı arakladım cüzdandan niye? Tanrıların düşük algılı liboşu bir tane GAMER benim adımı söyleyecek de iki pekiştireç bir kıs kıs akideşlerime bak popüler abim beni seviyor diyeceğim diye 50'lik 100'lük ateşleyeceğim.

O Gamer abi de tabi total de yayın sonu elde ettiği gelirin bir kısmını tanrılar piyasa kurumuna şirket tüzel otorite varlık aktıracak, gerisin geri kendine kalan üç beş kuruş ilen güdük güdük pekişip takılacak aynı sarmalından muhabbet.

Böylelikle senin pederin para lokalden dolaşımdan çıkmış, yolluğu figüre komidin üstüne bırakılmış, dolayısıyla böyle böyle yoksunluk sefalet açlık beşinci kol hareketleri klasik taktik bakınız.

Bu yüzden ince eleyip sık dokuyoruz.
Şu an tanrıcıklarla kapışacak gücüm yok, ülkenin ücretsiz üniversite eğitiminden yararlanmak ilk hedefim. 5 senemi kendimi yetiştirmeye harcayacağım, okulun diploması yaşamak için yeterli değil.

Tanrılara bir veriyorsan on almaya çalışıyoruz tanrılar bizden on alıyorsa bunu bire çekmeye çalışıyoruz, kafayı buna patlatıyoruz.

Atıyorum örnek , on beş yaşında bir çocuğum pederin kredi kartı arakladım cüzdandan niye? Tanrıların düşük algılı liboşu bir tane GAMER benim adımı söyleyecek de iki pekiştireç bir kıs kıs akideşlerime bak popüler abim beni seviyor diyeceğim diye 50'lik 100'lük ateşleyeceğim.
O tür şeyleri boşa para harcamak olarak değerlendiriyorum, tanımadığım adama 50 lira atsam karnım ağrır. O paraya yarım kilo tavuk göğsü alarak tel şehriye çorbasına ve pilava atmayı tercih ederim.

O senin tercihin lakin senin haricindeki binler yüzbinler milyonlar eğilim işbu düşük algıda eyleme davranışa olacaktır.

Bunun neticesinde dolaşımdan kopan atıyorum misal bütçe sonu diyelim 550 000 000 TL hadi diyelim kapanış uzatıldı 500 000 000 000 TL falan uzar gider bu, buncana takasın içinde senin kıytırıktan 50 TL değeri nedir? nasıl bir sabittir yani " 500 000 000 000 TL " bu rakamın içinde senin 50 TL muhabbeti yapılır mı?

Ama o kapanıştan sonra takastan dolaşımdan lokalden çıkan bu miktarda devasa para nihayetinde öyle büyükçe makro bir etki yaratır ki yarın o 50 liraya sen tel şehriye çorba pilava değil makarnaya bile zor görürsün.

yoksunluk ulaşamama yoksulluk nihayetinde seni değil senin pederi tümden sizin nereyse lokal ikame yaşadığınız yer etkiler, haliyle de ne senin peder berbere saç kestirmeye para bulabilir mi ? ne de sen oturup iki çay içebilir misin tezahürde anlaşılsın diye konuşuyorum.

Dolayısıyla bu faktörleri de görebilecek düşüntüde bir benzetimle hareket edeceksin ki @ZCPS21 nihayetinde sağlam darbe yemeyesin.

O tür şeyleri boşa para harcamak olarak değerlendiriyorum, tanımadığım adama 50 lira atsam karnım ağrır. O paraya yarım kilo tavuk göğsü alarak tel şehriye çorbasına ve pilava atmayı tercih ederim.

Başlığı görünce aklıma direkt bu sahne geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanrının çalışma yöntemini çözersen aradığın her şeye sahip olursun hürriyete bile @ZCPS21 helal lan @bxtbx

Kıytırıktan Kadiri müridi bilem bunu görüyor da, o bol akıllı sarımsaklı muhalifler kıçta don burunda parmak sümükle don atlet geziyor ya daha da bir şey demiyorum 🤣

Buradan da anlıyoruz ki demek ki muhalifinden liboşlar da öyle zeki yaşam formları değilmişler 🤣

Başlığı görünce aklıma direkt bu sahne geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun neticesinde dolaşımdan kopan atıyorum misal bütçe sonu diyelim 550 000 000 TL hadi diyelim kapanış uzatıldı 500 000 000 000 TL falan uzar gider bu, buncana takasın içinde senin kıytırıktan 50 TL değeri nedir? nasıl bir sabittir yani " 500 000 000 000 TL " bu rakamın içinde senin 50 TL muhabbeti yapılır mı?
Dünyada deli paralar dönüyor, benim 50 TL'cik param belki şu an harcadığımda 2.5$ ediyor olabilir ama bazı insanlar bir porsiyon et yerken on binlerce dolar harcıyor, bir başkası ise milyon dolarları bir araba veya gemi için harcıyor.
Hayat işte. 😂
Ama asıl soru trilyonlarca paranın dönüşümünden benim nasıl karlı çıkacağım?
Onu da öğreniriz umarım.

@just chillin @ZCPS21

Bu son dersti, bundan sonra da artık iyice bıkkınlık şirket kuracağım, meşgale olsun not ben sürgünde bir tanrıyım şu an.

İşte Kırmızılı kadın figürü popülizm falan girmeyelim o konulara, özetle Reaya yani küçük baş büyükbaş sürülerimiz görüp görebileceğin en sadist en kötücül varlıklar olmakla birlikte ben bunu bizzat-i tatbik etmiş bulunmaktayım, sizde uğraşmayınız bu reayalar ile.

Zaten bundan sonra da isteyen gitsin Spagetti canavarına inansın isteyen ERU'ya falan.

Ben bu milletinde çok sadistliğini kötülüğünü görüp görebileceğin en tiksindirici niteliğini vasfını gördüm sonra da dedim ki, gidin o tanrıların cehenneme.

Not : Ben ilk kitapları da okudum, ilk tabletleri de, ilk çömleklerin içine gömük taştan tabletleri de, yeter artık gına geldi sekiz bin yıldır aynı muhabbet yeter yani.

Bilmeyenler bilsin beni Allah benim ben Allah'ım, Anlamadan bana kızma ölmeden mezarım kazma Allah'ı bulmaya gezme Allah benim ben Allah'ım.

Yüzü aynen bana benzer hem konuşur hem de dinler bunu göremeyen körler Allah benim ben Allah'ım.

Hoca efendi kızma bana hakikat söyledim sana secde yapılmaz duvara Allah benim ben Allah'ım.

Ama şiir güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bu güdükten liboşlar en ilkelinden eğilim bu saçışları yaparken sende o elindeki tek kurşun kısıtlı bütçe imkan kaynak zamanı her faktörü de hesaba kataraktan ince eleyip sık dokuyup işleteceksin, en verimli nasıl işletirim nasıl maksimize ederim diyeceksin.

O 50 TL'yi misal eksik olduğun bir alanda bir kitaba ödeme yapmak suretiyle değerleyebilirsin, ya da bu uğurda mali harcamalara ayırabilirsin, günün sonunda sen eğer gerçekten bu kafada hareket ettiysen?

O güdükler @ZCPS21 abi köye para dediğinde gülersin sakın para verme, para verirsen bütün her şeyi batırmış olursun, abi köye para diyen güdüğün liboşu buna koşul ki burada senin tasarrufu hıçmak batırmak mesele.

Böyle böyle eksiltmek suretiyle zaten, en ufağından büyüğüne böyle böyle senin tasarrufu eksilte eksilte bu hale getirirler, parazit gibi sülük gibi sonra da peçete gibi atarlar.

Bu yüzden naçizane önerim, sen bütçen imkan kaynağın sınırını kaybını biliyorsun, bu yüzden de o bütçeni senden parazit sülük emecek simbiyozlara harcama, kendine harca.

Bu arada, Maliklerin Avrasya da kontrolü ele geçirişine örnek

Dünyada deli paralar dönüyor, benim 50 TL'cik param belki şu an harcadığımda 2.5$ ediyor olabilir ama bazı insanlar bir porsiyon et yerken on binlerce dolar harcıyor, bir başkası ise milyon dolarları bir araba veya gemi için harcıyor.
Hayat işte. 😂
Ama asıl soru trilyonlarca paranın dönüşümünden benim nasıl karlı çıkacağım?
Onu da öğreniriz umarım.

Türkü o Türkü 🤣 Türküleme.

Ama şiir güzel.

Vay arkadaş. 2010'ların komplo teorilerini 2023'te tekrar görmek beni hüzünlendirdi. Eski günleri özlemişim vallahi şaka maka. Hocam bunları yazan adam(Cemre Demirel), has liberallerden oldu. Haberiniz olsun. Darısı size. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı