Ders çalışamıyorum

canbeyxd

Hectopat
Kendi nedenlerimden dolayı okula gidemiyorum ve ders çalışmam lazım neler yapabilirim izlediğim ders videoları fayda etmiyor.

Amaan salla gitsin ne olacak. ne dememizi bekliyorsun kanka bunu mu? Tatmin oldun mu vicdanin rahatladi mi?

Okul müdürünün yaptığı yanlış yönlendirme sonucu açık liseye kayıt yaptırmak zorunda kaldım ve aralıkta sınavım var 1 ay içinde neler yapabilirim diye buraya yazdım ama senin gibiler yüzünden (artık türün neyse bilmiyorum :D) insanın içinde bir şey yapma hevesi kalmıyor.

Hangi sınıfa gidiyorsun? Sadece YouTube araması yaparak karşılaşabileceğin bayağı kaynak var.

10.sınıf öğrencisiyim hocam. O videoları anlayamıyorum.

Okul müdürünün yaptığı yanlış yönlendirme sonucu açık liseye kayıt yaptırmak zorunda kaldım ve aralıkta sınavım var 1 ay içinde neler yapabilirim diye buraya yazdım ama senin gibiler yüzünden (artık türün neyse bilmiyorum :D) insanın içinde bir şey yapma hevesi kalmıyor.

10.sınıf öğrencisiyim hocam.
Hocam bildiğim kadarıyla açık lise sınavları kolay oluyor. Ayrıca bende hiç ders çalışmadan sınavlara girdim, notlarım gayet yüksek. Bence Youtube videoları yeterli oluyor.

10.sınıf öğrencisiyim hocam. O videoları anlayamıyorum.
Ne diyeyim yani evde oturarak anca o videoları izlersin. Kurs ve dershane desteği alman lazım konuları öğrenmek için.

Geri
Yukarı