Ders çalışarak YKS'ye hazırlanma

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Lise 2'ye gidiyorum. YKS sınavına girmeye 2 sene kaldı. Bütün derslerden geri kaldım ve yarın çalışmalara başlıyorum. Günde 4-5 saat sıkıca çalışarak 2 yılda YKS'ye rahat hazırlanabilir miyim?

Ek ders, dershane falan da ayarlayacağım kendime.

Konular çok rahat yetişir, zaman konusunda bence çok bir problemin yok. 10. sınıf konuları çok önemli, temeli oturttuktan sonra yaparsın.

Lise 2'ye gidiyorum. YKS sınavına girmeye 2 sene kaldı. Bütün derslerden geri kaldım ve yarın çalışmalara başlıyorum. Günde 4-5 saat sıkıca çalışarak 2 yılda YKS'ye rahat hazırlanabilir miyim?

Zamanın bolca var eğer istiyorsan derece yaparsın.

Dostum, direkt derse kapanma. İki gün sonra bir daha asla dersin yüzüne bile bakmazsın. Sosyal ol. Kendini hazır ettiğin zamanda kendini kas. Dersi umursama ama bırakmak da. Dozunu ayarlamaya çalış. Güzel yerlere gelmen ümidi ile...

Son düzenleyen: Moderatör:

Lise 2'ye giden birisinin bence sınav haftası dışında 3 saatin üstüne çıkmasına hiç gerek yok, matematik dışı ezber zaten. Hatta tekrar etmezsen matematikte ezber çünkü unutuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı