Ders çalışma isteği olmasına rağmen çalışamamak

Hocam böyle negatif düşünerek zaten olmaz yani. Ben pozitifin, güler yüzlü olmanın, hep iyiyi düşünmenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar olan yaşımda hep gülmeye, güldürmeye çalıştım ve kendime inanıyorum, bu beni özgüvenli hissettiriyor. 3 sene boyunca yattım ben de ama son sene bir anda ders çalışmaya başladım ve inşallah'ta iyi yerler geleceğine inanıyorum. Yoksa benim de temelim kötüydü ve ders çalışmaktan uzak birisiydim. Demem o ki her zaman kendine inan hocam. Ben PC mühendisliği olmazsa garanti olsun diye bu MSÜ'ye giriyorum. Ya askerlik ya PC müh. Müzik dinleyerek biraz yürü hocam ardından şöyle bir duş al ve kendine plan program yap. Bu gerçekten seni kendine getirecek hocam. Ben bugün ders çalıştıysam bunlar sayesinde. Bu arada MSÜ'de barajı geçen herkesi alıyorlar, spor mülakat vs. var ve orada özgüvenli olmak lazım. Size inanıyorum hocam yapabilecek ışık var sizde konuşmanızdan belli.

Teşekkür ederim hocam iyi motivasyon oldum şu an inşallah kazanırız hakkımızda hayırlısı olsun.

Geri
Yukarı