Ders çalışma isteği olmasına rağmen çalışamamak

Darkblue99

Decapat
Makaleler
1
2 hafta sonra sınavlar başlayacak. Kitabı açıyorum, 5 dk. sonra başka bir şey yapasım geliyor. Bilgisayarda ders videosu açıyorum ama 5-10 dk. sonra başka bir şeyler araştırasım geliyor. Bir bakıyorum, arkada müziği açmışım, başka şeyler araştırıyorum ama hiç ders çalışasım gelmiyor. Bu aralar Adobe programlarına merak saldım, kendimi orada geliştiriyorum. YouTube'a ders çalışmak için giriyorum, 5 dk. sonra bir bakmışım Premier Pro eğitim videosuna giriyorum. Öneriniz var mıdır?

Telefonundan videoyu indir. Bilgisayardan değil ama. Sonra evde biri varsa rica et modemi kapatsın senin de açmadığından emin olsun. Böylece internete erişimin kalmaz sadece indirdiğin videoya bakarsın. Gider o kişinin yanında izlersin, arada bakar sen çalışıyor musun diye.

2 hafta sonra sınavlar başlayacak. Kitabı açıyorum, 5 dk. Sonra başka bir şey yapasım geliyor. Bilgisayarda ders videosu açıyorum ama 5-10 dk. Sonra başka bir şeyler araştırasım geliyor. Bir bakıyorum, arkada müziği açmışım, başka şeyler araştırıyorum ama hiç ders çalışasım gelmiyor. Bu aralar Adobe programlarına merak saldım, kendimi orada geliştiriyorum. YouTube'a ders çalışmak için giriyorum, 5 dk. Sonra bir bakmışım Premier Pro eğitim videosuna giriyorum. Öneriniz var mıdır?

Maalesef bana da öyle oluyor. :(

2 hafta sonra sınavlar başlayacak. Kitabı açıyorum, 5 dk. Sonra başka bir şey yapasım geliyor. Bilgisayarda ders videosu açıyorum ama 5-10 dk. Sonra başka bir şeyler araştırasım geliyor. Bir bakıyorum, arkada müziği açmışım, başka şeyler araştırıyorum ama hiç ders çalışasım gelmiyor. Bu aralar Adobe programlarına merak saldım, kendimi orada geliştiriyorum. YouTube'a ders çalışmak için giriyorum, 5 dk. Sonra bir bakmışım Premier Pro eğitim videosuna giriyorum. Öneriniz var mıdır?

Ben de bu sorunu yaşıyordum ben canlı derslerden hemen sonra çalışarak bu sorunu çözdüm.

Dersine öncelik vermen gerek 1.plana derslerini koymalısın. Eğer yapamıyorsan kendine bir program oluştur yoksa, bende yaşadım sürekli derslerimi yarına erteledim bir baktım 1 sene geçmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı