Ders çalışmak istiyorum ama çalışamıyorum

Ben bursluluğu kazandım yemin ederim şu çocuk yaşımda hiç bu kadar özgür hissetmemiştim. Ne istersem gönül rahatlığıyla alıyorum, bazen taksit yapıyorum, hele o ailene yemek ısmarladığında ki duygu değişilmez. O süreçte zorlanacaksın ama evde KAZANDIM LAA diye bağırmanın duygusu mükemmel üstün mükemmel.

Ben bursluluğu kazandım yemin ederim şu çocuk yaşımda hiç bu kadar özgür hissetmemiştim. Ne istersem gönül rahatlığıyla alıyorum, bazen taksit yapıyorum, hele o ailene yemek ısmarladığında ki duygu değişilmez. O süreçte zorlanacaksın ama evde KAZANDIM LAA diye bağırmanın duygusu mükemmel üstün mükemmel.
2 puanla kaybettim her aklıma geldiğimde o çaresizlik hissi hayallerinin elinden kayıp gitmesi çok kötü

Aynı ben diyebilirim jsjsjsjsj.
Şimdi bir yerden başlamaya çalış kendini zorla, ilk önce basit sonra zor çalışmayı dene. Öyle öyle belki alışabilirsin yani.

Ben de evi turlamıştım gece 10da.

Geri
Yukarı