Ders nasıl çalışılır?

İlk önce aktif matematik kitabının ilk kısmını bitir. Sonra Mert Hoca'nın kampını 30 günde bitir. Ondan sonra da trigonometri,polinom,parabol,ikinci dereceden denklem falan bitirirsin. Tabi yanına da soru bankası çözmelisin ve bitirmelisin. Kalan 1 ayda full deneme çözersin. Bunları yaparsan matematik hallolur. Zaten matematik hallolunca YKS'nin %75i falan halloluyor. Tabi eşit ağırlıktan gireceksen.

3 ayda TYT fullemece mi? İnan bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1731798
Hocam okuma yazmayı ve kavramayı öğrenen fullemece diye bir şey yok, Sadece nasıl çalışılır diye sordum

Çalışarak.

Yararlı bulduysanız çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. 😀
Hocam ben şimdi anlamadım ne çalışarak göğüs kol ?

Bu yüzden evde değil, kütüphanede çalışıyorsun.
Hocam kütüphaneye girmeye utanıyorum ben yıllardır evimden 3 dk uzaklıkta kütüphane varmış ve ben bunu geçen günlerde ögrendim en fazla 7 gün olmuştur :D

Yapmayın hocam. Bu 2 ay gerçekten adam gibi çalışırsanız üniversite kazanabilirsiniz. Yazın oynarsınız bol bol.
Merhaba.

Antremanlarla 1 kitabı var elimde.
3 değil 15 ay var. Hocam eğer hiç başlamamışsanız imkansız. TYT sınavını geçtim, işin AYT'si var.
Hocam ben 2023 şimdiki olan TYT giriceğim 2 yıllık bir bölüm okumak istiyorum ben AYT işime yaramaz şuanlık.
Evde değil de kütüphanede çalış. YKS sınavına şuan hazırlanmıyorum ama ablam hazırlanıyor o da 12. sınıf. O leptop felan alıyor gidiyor kütüphaneye sabahtan akşama kadar ders çalışıyor. Evde çalışamıyor ki ben de çalışamam. Ses oluyor, motive olamıyorsun bu yüzden kütüphane en iyisi. Ayrıca kahve, çorba gibi yiyecekler ücretsizmiş.
Hocam ben sadece bedava kahve için giderim oraya :D

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim önerilerinizi kesinlikle yapıcam ama son kez LoL giricem, Ondan sonra çalışmaya başlıyıcam.

Son düzenleme:
Hocam ben 2023 şimdiki olan TYT giriceğim 2 yıllık bir bölüm okumak istiyorum ben AYT işime yaramaz şuanlık.
Hocam bir sene daha çalışmak zorundasınız diye yazmıştım 15 ayı. Eğer 2 yıllık bölüm istiyorsanız 2 ay oturun çalışın, elle tutulur bir şey kazanabilirsiniz belki.

Hocam bir sene daha çalışmak zorundasınız diye yazmıştım 15 ayı. Eğer 2 yıllık bölüm istiyorsanız 2 ay oturun çalışın, elle tutulur bir şey kazanabilirsiniz belki.
350 puan kazanırsam çok rahat olurum.

Yapmayın hocam son kez diye bir girersiniz bir bakmışsınız 5 saat geçmiş bir an önce derslerinizi yapın.
Şimdi hocam ben ne yapayım ?

Bilgisayardaki tüm oyunları sildim LoL ve CS:GO

Elimdeki kaynaklar : Antremanlar ile matematik 1

Ama diğer kaynaklar gerekli ise ala bilirim bütçem 1000 TL

Son düzenleme:
350 puan kazanırsam çok rahat olurum.

Şimdi hocam ben ne yapayım ?

Bilgisayardaki tüm oyunları sildim LoL ve CS:GO

Elimdeki kaynaklar : Antremanlar ile matematik 1

Ama diğer kaynaklar gerekli ise ala bilirim bütçem 1000 TL
Antremanlarla matematik bir 1.5 haftada falan biter. Ama çok çalışman lazım kitabın normal bitiş süresi 4 hafta. Sonrada TYT Matematiği bir kamptan takip edebilirsin.

Hocam okuma yazmayı ve kavramayı öğrenen fullemece diye bir şey yok, Sadece nasıl çalışılır diye sordum

Hocam ben şimdi anlamadım ne çalışarak göğüs kol ?

Hocam kütüphaneye girmeye utanıyorum ben yıllardır evimden 3 dk uzaklıkta kütüphane varmış ve ben bunu geçen günlerde ögrendim en fazla 7 gün olmuştur :D

Merhaba.

Antremanlarla 1 kitabı var elimde.

Hocam ben sadece bedava kahve için giderim oraya :D

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim önerilerinizi kesinlikle yapıcam ama son kez LoL giricem, Ondan sonra çalışmaya başlıyıcam.
AYT de çalışabilirsiniz eşit ağırlık veya sözel. Zaten AYT matematikte en zor konular yok 1 ayda bile bitebilir.

3 ayda TYT mi?
198346.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı