Ders notlarım çok kötü

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
9. sınıfa gidiyorum notlarım yerlerde girilmemiş 50'nin altında olan 2 3 ders daha işlenmedi bile öyle söyleyeyim ortalamam 39 nasıl geçebilirim 2. sınavlar 1. sınavlar kadar etki ediyor mu 2. sınavlarda başarılı olmak için her şeyi yapacağım ona göre. Verilen performans ödevlerini yetiştirmek için elimden geleni yapıyorum

1638862304102.png

9. sınıfa gidiyorum notlarım yerlerde girilmemiş 50'nin altında olan 2 3 ders daha işlenmedi bile öyle söyleyeyim ortalamam 39 nasıl geçebilirim 2. sınavlar 1. sınavlar kadar etki ediyor mu 2. sınavlarda başarılı olmak için her şeyi yapacağım ona göre. (başlığı yanlış yazmışım berbat olacaktı)

Eki Görüntüle 1235689
2. sınava çok çalışman gerek. Ayrıca Matematik nasıl 1?

9. sınıfa gidiyorum notlarım yerlerde girilmemiş 50'nin altında olan 2 3 ders daha işlenmedi bile öyle söyleyeyim ortalamam 39 nasıl geçebilirim 2. sınavlar 1. sınavlar kadar etki ediyor mu 2. sınavlarda başarılı olmak için her şeyi yapacağım ona göre.

Eki Görüntüle 1235689
2. Sınavlarda 75 üstü getirebilirsen geçebilirsin ama getiremezsen tekrar büyük ihtimalle.

2. sınava çok çalışman gerek. Ayrıca Matematik nasıl 1?
2 3 kere farklı sınıfa aldılar hoca bilmediğim konudaydı ben sınavda çıkacak konuyu bilmiyorum dediğimde zamanım yok anlatamam deyip geçti internette uzaktan eğitim gibi anlamıyorum
2. Sınavlarda 75 üstü getirebilirsen geçebilirsin ama getiremezsen tekrar büyük ihtimalle.
performansla, projeyle vs. kurtaramaz mıyım ?

Son düzenleme:
9. sınıfa gidiyorum notlarım yerlerde girilmemiş 50'nin altında olan 2 3 ders daha işlenmedi bile öyle söyleyeyim ortalamam 39 nasıl geçebilirim 2. sınavlar 1. sınavlar kadar etki ediyor mu 2. sınavlarda başarılı olmak için her şeyi yapacağım ona göre. Verilen performans ödevlerini yetiştirmek için elimden geleni yapıyorum

Eki Görüntüle 1235689
9. sınıf ortalamam 67,
10. sınıf ortalamam 54,
11.sınıf ortalamam 54,
12. sınıfta özel okula geçtim haliyle 98 ortalamam oldu şişirdikleri için,

Üniversite sınavına Eşit Ağırlık olarak girdim ilk sene 76 bin sıralama (365 puan) yaptım. İkince sene tekrar hazırlandım 486 puan alıp Türkiye 732.si oldu ve Şu anda Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisiyim.

Demem o ki daha 9.sınıf ilk notların için canını bu kadar sıkma abicim. Ha sen yine de çabala ama son değil.

Lisedeki notun fazla önemi yok. Yılı geçsen yeter. Hangi bölüm istiyorsun bilmiyorum ama Üniversite sınavına çalışmaya başla direk. Lise boş iş. Lise ortalaman ekleniyor Üniye ama zaten Üniversite sınavından yüksek bir puan alırsan o puana ihtiyacın kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı