Dershane mi bilgisayar mi?

Tabii dersler her zaman öncelikle gelir ama insan kendi zevklerine de para ayırması lazım. Ben olsam "bilgisayar" derdim. Bilgisayar olmasa bile, kişisel olarak para ayırman gerekir.

11. sinifim sizce dershaneye mi gitmeliyim PC mi almalıyım? Hiç iyi bir bilgisayarım olmadi. Arkadaslarim Valorant oynarken ben oynayamıyorum. Ne yapmaliyim?

Dershaneye gitmen daha mantıklı sonra para biriktirip alırsın arkadaşların sürünecek sen adam olacaksın tabii okumak istiyorsan içinden gelmiyorsa git PC al ama benim tavsiyem dershaneye gitmen.
11. sinifim sizce dershaneye mi gitmeliyim PC mi almalıyım? Hiç iyi bir bilgisayarım olmadi. Arkadaslarim Valorant oynarken ben oynayamıyorum. Ne yapmaliyim?

Dershaneye gitmeyip, evde çalışıp başarı elde eden arkadaşlar da var.

Dostum PC alıp kendinde çalışabilirsin gerçekten istedikten sonra oluyor her şey zaten.

İnternete girmek için idarelik bir şey alabilirsin. Ancak benim tavsiyem kendine yatırım yapman yönünde. İlerde çok daha iyilerini kendin alabileceğini unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı