Dershane mi kütüphane mi?

Teknikler tembeller içindir, o masadan kalkmadan çalışılmalı. Pomodoro aralıklı mola belirleyen bir sistem değil mi? Bence Pomodoro değil arkadaşın dediği.
Evet, arkadaş 25 dakika ders 5 dakika mola bir de bunu 4 defa yaptıktan sonra 20 dakika mola ver demiş ya o kısmı için dedim. Günü zamanlara bölme kısmı ne tekniği bilmiyorum.

Ayrıca sana katılıyorum.

-

Ders çalışırken; 25 dk. çalış 5 dk. ara ver şeklinde çalış. Bu 1 seans olsun. Her 4 seansta 20 dk. ara ver.
Çok yararlı bir teknik değil diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok yararlı bir teknik değil diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu kim kardeş ben sana uzman ve PRO bir insan atim;

Bu kim kardeş ben sana uzman ve PRO bir insan atim;
Hocam bir izleyin. Adam zaten kafadan atmıyor. Bilimsel araştırmalara göre söylüyor.
Dallama birisi değil.
Bence zaten öyle çalışan kişi verim alıyorsa .alışabilir. LGS kanallarında da benimle beraber pomodoro yap diyor. Canlı yayın açıp.

Hocam bir izleyin. Adam zaten kafadan atmıyor. Bilimsel araştırmalara göre söylüyor.
Dallama birisi değil.
Bence zaten öyle çalışan kişi verim alıyorsa .alışabilir. LGS kanallarında da benimle beraber pomodoro yap diyor. Canlı yayın açıp.
Yok anladım seni ben. Böyle kanallar faydalıdır.

@ElonMusk, attığın gönderi de sen galiba cahil olan kısımdasın. İnsanlara durduk yere çatan biri cahildir çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı