Dershane mi Özel Hoca mı?

Özel ders ilanlarından uzak durmak daha iyi. Zaten iyi eğitim veriyor olsaydı, ilan asmasına mecbur kalacak kadar boş vakti olmazdı.

Ama her ilan asan kötü ders verir de demiyorum. Sadece aklında bulunsun diye dedim.

Özel ders alacaksan yakınlarına sor. Komşuların, tanıdıkların vs. Her özel hoca iyi anlatamaz. Kötü bir anlatım ile de başarı sağlayamazsın. Bu yüzden daha önce o hocadan ders almış birilerinden bilgi alman oldukça iyi olacaktır.

Birde özel hocadan utanıp, sıkılma. Genelde garip bir durum oluyor hocayı evde normal kıyafetle karşılamak. :D Rahat ve sakin ol. [emoji4]

Özel ders ilanlarından uzak durmak daha iyi. Zaten iyi eğitim veriyor olsaydı, ilan asmasına mecbur kalacak kadar boş vakti olmazdı.

Ama her ilan asan kötü ders verir de demiyorum. Sadece aklında bulunsun diye dedim.

Özel ders alacaksan yakınlarına sor. Komşuların, tanıdıkların vs. Her özel hoca iyi anlatamaz. Kötü bir anlatım ile de başarı sağlayamazsın. Bu yüzden daha önce o hocadan ders almış birilerinden bilgi alman oldukça iyi olacaktır.

Birde özel hocadan utanıp, sıkılma. Genelde garip bir durum oluyor hocayı evde normal kıyafetle karşılamak. :D Rahat ve sakin ol. [emoji4]
Ben ben evde eşofmanımla otururken öğretmenin gelip bana ders anlatması nasıl diyeyim benim de alışık olduğum bir durum değil tabi ki. Ancak yaşının 30 üstü olmasını istemeyeceğim büyük ihtimalle. Abi kardeş ilişkisi olursa daha rahat olurum diye düşünüyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Hocam hayatım boyunca dershane hiç işime yaramadı şu an fen lisesindeyim dershane zaman kaybı cidden. Özel hoca derseniz kötünün iyisi diyebilirim. Bence her zaman en iyisi kendi çalışmamız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı