Dershanedeki bir kıza aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşk konularında çok fazla kurgu olduğundan siz forum üyeleri de herhangi bir aşk konusunu Lozan sanıyorsunuz. Olayın detaylarını yazmadım, uzun olmasın diye. Birazcık da hikayeleştirmeye çalıştım okurken sıkılmayın diye. Mesela konuda yanıma geldi, çantasından peçete çıkarıp yüzümü kurulamaya başladı yazdım. Gerçekte ise sınıfa geldi, birazcık diğer kızlarla konuştu, kalemi yere düşmüş onu aldı, benim oturduğunu farkedip benim ne yaptığımı anlamaya çalıştı, sonra çantasından selpak çıkardı ve yüzümü kurulamaya başladı. Yani kisaltmaya çalıştım olayı.
Gerçek olabilir ama bir sürü aynı konu açıldığı için artık bizde anlayamıyoruz. Hangisi fake hangisi doğru?

Ben 8. sınıfım. Okullar kapandığı için ailem beni dershaneye yazdırdı. Bizden bir alt sınıfta (Alt sınıf derken yaşça küçük değil, deneme sonuçlarına göre sınıf dizilimleri var.) sarı saçlı, yeşil gözlü, çok tatlı bir kız vardı. Kantinde vs. karşılaşırdık, bir iletişimimiz yoktu. Sonra bir denemede kız sınıf atlayıp bizim sınıfa geldi. Konuşması, hareketleri çok tatlıydı, ondan hoşlanmaya başlamıştım. Ben bir gün simit almak için kantine inmiştim. O da su almıştı merdivenlere doğru gidiyordu. Ben de simidi alıp merdivenlere koştum onunla biraz sohbet etmek için. O da su içerek merdivenden çıkıyordu. Ben koşarak merdivenleri çıkarken bir anda onun koluna çarptım. Canım çok acıdığından birkaç saniye duyarsız kalmıştım. Ona baktığımda bana kahkaha atarak gülüyordu. Ne var bu kadar komik derken üstüme baktığımda sırılsıklam olduğumu gördüm. Etrafımızda 5 kişinin daha olduğunu fark edince bayağı bir utanmıştım. Utancımdan insanların yüzüne bakamadan simit yiyerek sınıfa gittim (simit çok ıslanmamıştı.), sonra o yanıma geldi. Çantasından peçete çıkarıp yüzümü kurulamaya başladı. Kafamı kaldırıp yüzüne baktığımda çok saf bir şekilde sırıtarak beni kurulamaya çalışıyordu. Gözlerimin içine bakmaya başladı. Ben de aşık olmuş bir şekilde onu seyrediyordum. Sonra bir anda silkelenip sırasına oturdu. O an ona aşık oldum. Onu düşünmekten yaklaşık 1.5 aydır ne ders çalışabiliyorum ne de doğru düzgün bir iş yapabiliyorum. Sizce ona açılsam ne tepki verir? 1 haftadır onu görmüyorum ve çok özledim.
Biri aşık olmuş. Neyse brom bak bu kadar bağlanma ergenliktesin bu dönemde karakterin oturmaya başlar. Vucudun bazı reaksiyonlar verir. Vucudun fazla hormon salgılamaya başlar. O yüzden bu dönemde sonradan yüzüne dahi bakmayacağın insanlara karşı ilgi duyarsın. Hislerinden eminsen git söyle. Değilsen iki taraf içinde zaman kayıbı olur.

@lozanwalsh Lise Sınavı puanın hayatında bir etkisi olacak her zaman , ama kızla napacaksın bu yaşta? Yani tabi kurgu değilse LoL
Maalesef bu Dünya da bana göre biri yok. Olmayacakta sanırsam. Ben ne okulun popülerlerindenim ne de sevilecek biri.
Öyle deme benim kız arkadaşım da toxicti sevilmezdi ben de öyleydim. Kader bizi birleştirdi düşün , daha da toxic davranıyoruz.

Ya kurgu demeyin arkadaşlar. Olay gerçekse ki gerçek olduğundan aslında benim pek şüphem yok. Sadece konu sahibini üzmekten, hevesini kırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Neymiş ölümden sonrasıymış, kurguymuş. Ya bu konuyla ne alakası var? Çok ileriye dönük bir öneri üstüne üstlük konuyla oldukça alakasız. Böyle gelip geçici şeyler insanın hayata karşı heyecanını tazeler. Hele ki kişi 8.sınıf günlerini böyle güzel hatırlarsa daha da kıymetli.

Kurgu bile olsa hadi kurgu desek bile. Ya güzel pozitif bir kurgunun neyinden rahatsız oluyorsunuz? Siz konuyu ciddiye alıp ona göre dilerseniz mesajınızı yazarsınız. Konu sahibini üzmekten başka bir şey değil yaptığınız.

Simiti havada mi tutuyordun, nasil islanmadi? Nasil ustune su dokuldugunu hissetmiyorsun da sana gulmeye basladiktan sonra bakıp farkediyorsun? Nasil hicbir sey olmamis gibi simitini yiyerek sinifa gittin, insan gider bi pecete bulur kurulanir vs. ama sen sanki hayattaki tek amacin simit yemekmis gibi sinifa gidiyorsun. :) Bana pek inandirici gelmedi, bir de o peceteyle silerken bakisma sahnesi tam turk dizilerindeki %200 ses muzik ile yapilan 12 dakikalik bakisma gibi.

Kurgu degilse de git soyle, 1 haftadir seni ozledim de bir sey de, biz nereden bilelim? Sanki biz seviyoruz. Korkarsan yine sen kaybedersin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı