Dershanedeki bir kıza aşık oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ah hine başladık. Seviyorsan git açıl. Peçete sahnesi biraz Yeşilçam sahnelerinden fırlamış gibi. 😀

İlerde bir teknoloji konusu açıldığında da bu kadar katılım olur umarım.
Buraya konu açarken dalga geçileceğini tahmin edebilirdin. Kimsenin aşkına karışamayız, istediğini yap. Sevgi dediğin duygu gelip geçici bir şey zaten. Geleceğine odaklan. O kız için düşündüğün kadar ölümden sonra neler olacağını ya da nasıl bir şey yaparsan iyi biri olacağını düşünsen iyi olur.

İlerde bir teknoloji konusu açıldığında da bu kadar katılım olur umarım.
Buraya konu açarken dalga geçileceğini tahmin edebilirdin. Kimsenin aşkına karışamayız, istediğini yap. Sevgi dediğin duygu gelip geçici bir şey zaten. Geleceğine odaklan. O kız için düşündüğün kadar ölümden sonra neler olacağını ya da nasıl bir şey yaparsan iyi biri olacağını düşünsen iyi olur.
Çocuk 14-15 yaşlarında. Bu yaşta ölümü neden düşünsün ki?

Ah hine başladık. Seviyorsan git açıl. Peçete sahnesi biraz Yeşilçam sahnelerinden fırlamış gibi. 😀
Aşk konularında çok fazla kurgu olduğundan siz forum üyeleri de herhangi bir aşk konusunu Lozan sanıyorsunuz. Olayın detaylarını yazmadım, uzun olmasın diye. Birazcık da hikayeleştirmeye çalıştım okurken sıkılmayın diye. Mesela konuda yanıma geldi, çantasından peçete çıkarıp yüzümü kurulamaya başladı yazdım. Gerçekte ise sınıfa geldi, birazcık diğer kızlarla konuştu, kalemi yere düşmüş onu aldı, benim oturduğunu farkedip benim ne yaptığımı anlamaya çalıştı, sonra çantasından selpak çıkardı ve yüzümü kurulamaya başladı. Yani kisaltmaya çalıştım olayı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı