Dershaneden nasıl cayabilirim?

Siz hangi dershaneye gittiniz? Adamlar resmen yürümeden koşmayı öğretiyor. En düşük sınıfta olduğum halde sıfırım. Verim alamıyorum dershanede. Kendi başıma daha iyi çalışıyordum.

Çoğu dershane böyle adamakıllı eğitimleri yok ve dersleri hep üst perdeden anlatıyorlar. Meslek liseli çıkışlıları adam yerine koymuyorlar.

Dershane'den çok sınav zamanı için çalışma programı oluşturacak biri lazım. Hangi konulara çalışacaksın ve kaç gün gibi çalışma programın olursa kendin çok daha rahat hızlı ilerleyebilirsin.

Zaten başlarda her ay düzenli deneme çözmelisin. Sonlara doğru haftada 1 denemeye gitmelisin. Eksiklerini görürsün, ama dediğim gibi dershaneden çok sana çalışma programı lazım. Bende dershaneye gittim keşke gitmeseydim dedim.

Dolandırıcılar çünkü misyonları belli ve yapmıyorlar. Paranın hakkını vermiyorlar
Aynı dershanede öğrencisin sanırım, belirli bir bakış açısına ait sabit bir yorum yapıyorsun, orada dersi anlatanlarda birer öğretmen, konu sahibi belki memnun olmayabilir fakat çok memnun olanlarda olabilir, bilemeyiz.

Körü körüne suçlama yapmak kuruma ve öğretmenlere saygısızlık olur.

Suçlama değil yardım etmenin yeri burası.

Dershane pişmanlıktır. Gitmeyin göndermeyin.
Yanlış anlamayın ancak fiyatı duyduktan sonra bile anlamanız gerekirdi. Kiz kardeşim 11. Sınıf ve 2 ay yaz dershanesi için okul indirimiyle (yüzde 0.80 ile alan bir okul) 11 bin tl'ye kayıt oldu bu yaz için. İyi yerlerde ise 9'dan aşağı alan bir yer yok yaz için Antep'te. Dershane tamamen tercih meselesi. Ben 12'yim gitmiyorum çünkü evde çalışabilen ve kolay anlayan biriyim, kız kardeşim ise düzene ihtiyacı olan biri ve dershaneye gidiyor. Kendi hatanız, bilmeden bir yere gitmemeniz gerekirdi.

Not: Yanlış anladıysam ve sizinki de sadece yaz içinse geçmiş olsun, Dershane çok büyük sıkıntı yaratmış size. Keşke etraftan soruştursaydınız.

Son düzenleme:
Yanlış anlamayın ancak fiyatı duyduktan sonra bile anlamanız gerekirdi. Kiz kardeşim 11. Sınıf ve 2 ay yaz dershanesi için okul indirimiyle (yüzde 0.80 ile alan bir okul) 11 bin tl'ye kayıt oldu bu yaz için. İyi yerlerde ise 9'dan aşağı alan bir yer yok yaz için Antep'te. Dershane tamamen tercih meselesi. Ben 12'yim gitmiyorum çünkü evde çalışabilen ve kolay anlayan biriyim, kız kardeşim ise düzene ihtiyacı olan biri ve dershaneye gidiyor. Kendi hatanız, bilmeden bir yere gitmemeniz gerekirdi.

Not: Yanlış anladıysam ve sizinki de yaz içinse geçmiş olsun, Dershane çok büyük sıkıntı yaratmış size. Keşke etraftan soruştursaydınız.
Evet yarattı şuan yaz programı var. Okullarla beraber tam zamanlı olacak. Bende kendim çalıştığımda daha iyi anlıyorum.

Baya çok. Bizim buralarda taş çatlasa 10000 lira.
Hocam ben 17K'ya kayıtlıyım. Gayet memnunum. Bağcılarda oturuyorsunuz galiba :D

Aynı dershanede öğrencisin sanırım, belirli bir bakış açısına ait sabit bir yorum yapıyorsun, orada dersi anlatanlarda birer öğretmen, konu sahibi belki memnun olmayabilir fakat çok memnun olanlarda olabilir, bilemeyiz.

Çok iyi duyar kasıyorsunuz tebrik ederim. Öğretmenlere dolandırıcı demedim ben. Dershaneye dedim. 16K vermişsin sonuçta hizmet bekliyorsun.

Çok iyi duyar kasıyorsunuz tebrik ederim. Öğretmenlere dolandırıcı demedim ben. Dershaneye dedim. 16K vermişsin sonuçta hizmet bekliyorsun.

Hocam ben 17K'ya kayıtlıyım. Gayet memnunum. Bağcılarda oturuyorsunuz galiba :D

Kütahya. O kadar para etse kesin gitmezdim.

Geri
Yukarı