Dershaneye gidilmeli mi?

karotuf

Zeptopat
Daha fazla  
Disiplini tutturamıyorum, düzgün ders çalışmadığım için istemediğim bir bölümü okuyorum. Yani şu an kısmen mezun sayılırım. Disiplin ve devamlılığı sağlayamıyorum, sınava çalışacağım dershaneye gitmeli miyim?

Disiplini tutturamıyorum, düzgün ders çalışmadığım için istemediğim bir bölümü okuyorum. Yani şu an kısmen mezun sayılırım. Disiplin ve devamlılığı sağlayamıyorum, sınava çalışacağım dershaneye gitmeli miyim?
Gitmelisin. Daha iyi odaklanırsın orada.

Bence gitmelisin. Dershanesiz olmaz.

Hocam mezun olunca ders çalışılmıyor dendi bize! Dershane 8 ve 11-12'de gidilir. Ayrıca hocam mezun olunca o bölüme özel dershane yoktur her yerde ya bence.

Hocam ben kendi adıma yıllarca dershaneleri gereksiz gördüm çünkü gerçekten azimli ve disiplinli bir insanım ama sizin bir disiplin sıkıntınız var bunu çözmek için ya dershaneye git ya da bu disiplin sorununu çözmeye yönelik hareketler yap.

Nereye gittiğine bağlı, çalışacaksan ve verim alacaksan git.
Final dershanesine gitmeyi düşünüyorum, verim alacağım kendimdem alacağımdan eminim ama sıfır disiplin ve devamlılık

Hocam ben kendi adıma yıllarca dershaneleri gereksiz gördüm çünkü gerçekten azimli ve disiplinli bir insanım ama sizin bir disiplin sıkıntınız var bunu çözmek için ya dershaneye git ya da bu disiplin sorununu çözmeye yönelik hareketler yap.
Hocam sorun şu ki şubat ayını gördüğümde ders çalışma isteğim kalmıyor derslere odaklanamıyorum sürekli başka şeylerle meşgul oluyorum, o yüzden devamlılık getiremiyorum

Final dershanesine gitmeyi düşünüyorum, verim alacağım kendimdem alacağımdan eminim ama sıfır disiplin ve devamlılık.

Hocam sorun şu ki şubat ayını gördüğümde ders çalışma isteğim kalmıyor derslere odaklanamıyorum sürekli başka şeylerle meşgul oluyorum, o yüzden devamlılık getiremiyorum.

Dediğim gibi ya dikkatini toplamaya yönel bu sayede sadece okul anlamında değil gerçek hayatta gerçekten işine yarar ya da şimdilik dershaneye git.

Yeni konular

Geri
Yukarı