Dershaneye gidilmeli mi?

Arkadaşlar açık liseden mezunum. Evde kendi kendime antrenmanlarla mat çözerek matematik temelini attım. Fakat diğer derslerde de aynı şekilde temelsizim. Hatta hayatımda hiç paragraf ve Türkçe sorusu çözmedim. Ben dershaneye gitmeli miyim? Evet biliyorum evde de çalışsam dershaneye de gitsem bana bağlı her şey. Ama genel olarak cevaplarsanız gitmek daha mı iyi olur?

Arkadaşlar açık liseden mezunum. Evde kendi kendime antrenmanlarla mat çözerek matematik temelini attım. Fakat diğer derslerde de aynı şekilde temelsizim. Hatta hayatımda hiç paragraf ve Türkçe sorusu çözmedim. Ben dershaneye gitmeli miyim? Evet biliyorum evde de çalışsam dershaneye de gitsem bana bağlı her şey. Ama genel olarak cevaplarsanız gitmek daha mı iyi olur?
Bence gitmelisin.Fakat gideceğin kursu soruştur.Ablamın kursuna iyi falan dedilerdi kursta ders bile işlemiyorlardı.

Dershane iyi bir şey hem 1 sene mezuna kaldım 1 sene dershaneye giden biri olarak. Dershaneyi iyi değerlendirirsen ve iyi bir ortam olursa güzel olur. Mezunken evde olunca ilk başlarda iyi sonradan psikoloji kalmıyor insan yalnız hissediyor kendini falan salabiliyosun bir süre. Dershanede her hafta deneme olduğundan bir bağlayıcı etken var. Bu sene bende mezun gibiyim yine vereceğim son mezun senem. Sadece denemelere kayıt yaptıracağım.

Dershane iyi bir şey hem 1 sene mezuna kaldım 1 sene dershaneye giden biri olarak. Dershaneyi iyi değerlendirirsen ve iyi bir ortam olursa güzel olur. Mezunken evde olunca ilk başlarda iyi sonradan psikoloji kalmıyor insan yalnız hissediyor kendini falan salabiliyosun bir süre. Dershanede her hafta deneme olduğundan bir bağlayıcı etken var. Bu sene bende mezun gibiyim yine vereceğim son mezun senem. Sadece denemelere kayıt yaptıracağım.

Ben de evde çalışabilir miyim bilmiyorum askere gideceğim bu ay askerden yıl sonuna gelirim aralık gibi. İşte YKS'ye kadar deneyeceğim sistem oturtmayı baktım olmuyor dershaneye kayıt olacağım. Eğer sistem oturtursam da denemeler için kayıt olacağım.

Kanka ben mezuna kaldım vallahi git ben çok pişmanım evde çalışamadım sürekli erteledim saat 10.20 mesela 11 de başlarım diyorum sonra bir bakmışım saat 11.03 olmuş 12 de başlarım diye diye 1 senem gitti tabii benim evde ders çalışmamın bir sebebi de sağlık sorunumdu,

Dershaneye vereceğin tonlarca paraya git özel ders al daha fazla verim alırsın. Dershane bildiğin okul gibi bir yer. Tamamiyle vakit kaybı bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı