Dersleri anlamıyorum

NikooBellic

Decapat
Daha fazla  
Ben arkada otururum hep kötü öğrenci değilim göz problemim yüzünden tahtayı net göremedim ve özellikle matematikten ve diğer derslerden bir şey anlamadım. 3 haftaya sınavlar başlıyor. 1 hafta kala falan toparlanır mı dersler? Randevuya 2 hafta var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben arkada otururum hep kötü öğrenci değilim göz problemim yüzünden tahtayı net göremedim ve özellikle matematikten ve diğer derslerden bir şey anlamadım. 3 haftaya sınavlar başlıyor. 1 hafta kala falan toparlanır mı dersler? Randevuya 2 hafta var.
Hocam göz probleminiz olmasına rağmen neden arkada oturuyorsunuz, sınıf öğretmeninizle vs. bu konu hakkında konuştunuz mu?

Valla ben son gün çalışıyordum.

Bende öyle yaparak geçtim 9. sınıfı ciddi ciddi oturup çalışmadım bir matematikten 48le kaldım ortalamayla geçtim.
Sınavı çok kasmanıza gerek yok zaten derste uyusanız bile sınavları bir şekilde geçersiniz sınıfta kalmak geçmekten daha zor. 10. sınıftasınız şuan sanırım okul sınavlarından çok üniversite düşünüyorsanız ona odaklı evde program yaparak çalışmanızı öneririm

Sınavı çok kasmanıza gerek yok zaten derste uyusanız bile sınavları bir şekilde geçersiniz sınıfta kalmak geçmekten daha zor. 10. sınıftasınız şu an sanırım okul sınavlarından çok üniversite düşünüyorsanız ona odaklı evde program yaparak çalışmanızı öneririm.

Üniversite okumayı düşünmüyorum sözel seçeceğim o yüzden şu sınıfı geçebilsem gerisini halledilicemde işte.

Üniversite okumayı düşünmüyorum sözel seçeceğim o yüzden şu sınıfı geçebilsem gerisini halledilicemde işte.

Sınıfı rahatlııkla geçersiniz merak etmeyin vallahi ben 4 yıl boyunca bütün sınavlara toplasan 1 saat çalışmışımdır bazılarına o kadar bile çalışmadım ben bile geçtiysem herkes geçer.

Anlamamana engel olan şey ne?
Sanırım arkada oturmak. Önde dene bi şansın varsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı