Dersleri düşünmek nasıl bırakılır?

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
Eğlenceli bir şey yapmaya çalıştığımda aklıma sınavlar geliyor ders geliyor mutlu olamıyorum, içten içe ağlayacak gibi oluyorum. Dersi birazcık olsun unutmak için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olması gereken de bu. Keşke bana da olsa. 4 saat yatakta İnsta'ya bakmaktan vazgeçsem.
Yeterince ders çalışıyor musun peki? Eğleniyorken vicdanın rahat mı yani?
O gün yeterince ders çalıştığını hissediyorsan böyle bir düşünce gelmemeli aklına.

Eğlenceli bir şey yapmaya çalıştığımda aklıma sınavlar geliyor ders geliyor mutlu olamıyorum, içten içe ağlayacak gibi oluyorum. Dersi birazcık olsun unutmak için ne yapabilirim?

Geçici bir eğlence için derslerini veya hayallerini erteleme. Tabii ki eğlen ama dozunda olsun ucunu kaçırma ipin.

Geçici bir eğlence için derslerini veya hayallerini erteleme. Tabii ki eğlen ama dozunda olsun ucunu kaçırma ipin.

Hocam olay o değil Zaten derslerde bir sıkıntım yok kendime olan öz güvenim yok o yüzden her dakika acaba başarabilir miyim kesin düşük not alacağım gibi laflar her zaman aklımda.

Keşke bende böyle olsam :D şaka bir yana sıkmayın kendinizi bu kadar.
Sınavdan ağlamamalısın daha yolun başındasın üzme hemen kendini.

Senin ismin ile benim ismimin uyumu :)

Seninle her konuda karşılaşıyoruz ya bir çözemedim gitti.
Eski nick: Ahmetsaglikk.

Yeni konular

Geri
Yukarı