Derste hangi kısımlara önem verilmeli?

Muhammed Bilal

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Benim tüm hocalar slayttan işliyor. Kimi hoca şurayı sorarım diyor. Kimi hoca da işleyip çıkıyor. Demem o ki iş bende bitiyor. Ben slaytı okuyorum ama malum önemli yerlerin altını çizmek lazım. Hoca burayı sorabilir diye. Ama ben bunu belirleyemiyorum. Nasıl belirleyebilirim ?

Bunun en kolay ve güzel yolu derste hocanın vurguladığı noktaları gözlemlemek. Bu yöntemle bulamıyorsanız hocanızın önceki sınavlarını bulabilirsiniz ya da bir üst sınıftakilerle konuşabilirsiniz.

Anahtar kelimeler kendini belirler bunlar senin kendi başına çalışırken dikkat etmen gereken yerler ama devir teknoloji devri bir yapay zekaya slaytları aktarıp bu konuların az detaylı/orta detaylı/çok detaylı özetlerini oluştur gibi sorular yazabilirsin bu sözel dersler için geçerli sayısal derslerde slayt okuyup geçeceklerini sanmam.

Anahtar kelimeler kendini belirler bunlar senin kendi başına çalışırken dikkat etmen gereken yerler ama devir teknoloji devri bir yapay zekaya slaytları aktarıp bu konuların az detaylı/orta detaylı/çok detaylı özetlerini oluştur gibi sorular yazabilirsin bu sözel dersler için geçerli sayısal derslerde slayt okuyup geçeceklerini sanmam.
Dediğinizi anlayamadım hocam. Yapay zekaya mı yollamamı istiyorsunuz ?

Dediğinizi anlayamadım hocam. Yapay zekaya mı yollamamı istiyorsunuz?

Slaytların önemli noktalarını tespit etmekte uzman olmasalar bile size yardımı yeterince dokunacaktır @ibn sina hocamında söylediği gibi derslere az çok demeden biraz önceden çalışırsanız kat ve kat yardımı dokunacaktır bu daha işlevsel.

Slaytların önemli noktalarını tespit etmekte uzman olmasalar bile size yardımı yeterince dokunacaktır @ibn sina hocamında söylediği gibi derslere az çok demeden biraz önceden çalışırsanız kat ve kat yardımı dokunacaktır bu daha işlevsel.
Hocam hangi yapay zeka sitesi daha iyi ? Bir denemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı