Dertleşelim

Hem LGS stresi hem ülkenin durumu hem de bu pandemi canımı çok sıkıyor. Özellikle LGS stresi yüzünden sanki her şey üstüme üstüme geliyor.

Ulan yorumları okudum harbiden ülkecek bitmişiz be. Millet çocukken ülke ülke arkadaşlarıyla gezerken bırak ülke ülke gezmeyi sokağa çıkamıyoruz, eğlenemiyoruz gidebildiğimiz tek yer mahalle dönercisi arkadaş desen yok hepsi bitti.

Avrupa'daki yaşıtlarım 1 yıl çalışarak bunu alıyor iken:
Eki Görüntüle 1058590
Ben 1 yıl çalışarak belki bunu alabilirim:
(asgari ücreti baz aldım)
Üzdü.

Eğitim sistemi kökünden değişmesi lazım 3 kardeşim var şimdiden geleceklerini düşünüyorlar bu karmaşık sistemde inşallah tüm kardeşlerimizin hakkında hayırlısı bazı dönemler deneme tahtası olduk olmaya devam ediyor eğitimde

En yakın arkadaşımın beni sebepsiz yere engellemesiyle birlikte biten bilmem kaçıncı dostluğum oldu. Neredeyse sosyal çevrem kalmadı ve üniversite sınavı iyice yaklaştığı için muhtemelen yeni bir sosyal çevre yapamayacağım. Muhtemelen gideceğim dershanede ise sevdiğim kızın olduğunu düşünürsek de muhtemelen eğitim hayatımda sarpa saracak. Ailesel sorunlara ve baskılara girmiyorum bile. 1.5 senede hayatım iyice kötüye gitti desem yeridir. En azından hiçbiri çözülmeyecek sorunlar değil buna da şükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı