Dertleşelim

Sadece bataryası bozuk Dualshock 3'ü tamir edeyim dedim. Artık batarya çalışıyor ama tuşlar rastgele basıyor. Başıma yeni kol alma gibi bir dert yarattım. Bir derdim de bu sene sınav senem. Daha TYT bitirmedim😔 Üstüne ekonomik dertlerim de var. Laptop alacaktım ama para yeterince toplayamadım. Umarım laptop alma hayalim seneye kalmaz.

Sosyal medya/teknoloji bağımlısıyım. Teknolojiyi verimli kullanamıyorum. Bu da benim eğitim hayatımı mahvediyor. Aklımda planladığım bir sürü şey var ama harekete geçemiyorum. Sürekli internette boş boş dolanıyorum.
Kafam çalışıyor, lakin şu telefon/bilgisayar denen şey doğru kullanılmadıktan sonra alkol/sigara bağımlılığından daha da beter şey oluyor. Bu da yapmak istediklerimi büyük ölçüde engelliyor. İnsan bir yardım eli bekliyor lakin gelmeyecek.

Sosyal medya/teknoloji bağımlısıyım. Teknolojiyi verimli kullanamıyorum. Bu da benim eğitim hayatımı mahvediyor. Aklımda planladığım bir sürü şey var ama harekete geçemiyorum. Sürekli internette boş boş dolanıyorum.
Çalışayım ama biraz telefona baktıktan sonra diyorum ve hiç bir zaman da telefonu bırakıp ders çalışamıyorum. Masa başına oturunca da PC'ye bakmaya başlıyorum ve ders çalışmak sürekli erteleniyor.

O değil de ne olacak bu halimiz evlenmek hayal, kız arkadaş desen sözde herkes yalnız ama sorsan istemiyor hatun kişiler, gelecek kaygısı, sosyal çevre, elektronik aletlerin fiyatları adamlar borsaya göre fiyat veriyor anlık yükseldiğin de direk yapıştırıyorlar kısaca dertleşelim fakat konular asla bitmez.

Araplaşma ya da Batılılaşma ikisinin de birbirinden farklı olduğunu düşünmüyorum...

Batı şu an atom çarpıştırıyor, uzaya çıkıyor. Araplar kafa kesiyor, kara çarşaf giymeyen kadınları taşlıyor, kız çocuklarıyla evleniyor aradaki fark bu.

peter-higgs.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı