Dertleşelim

Gördüğün yerde sevsene beni.
Reşit olmadığım için pek mümkün değil. Hem burada dediğin şeyi kanıtlayamam ve ceza kesmek bana düşmez. Fakat ilk saydığım durumun tersi olsaydı isteğini değerlendirebilirdim.

Aynen hocam. Ya ne okulu hocam ya.
Kız görüyordum okulda. Evde ismi kardeş olan maymunun teki var bir tek.

Ben şu yaz adam gibi oyun oynamadım B550-A Pro sipariş verdik 2900'e şimdi 3000'e Gaming Edge düştü. Şaka gibi ya.
Yarın karaciğerim ameliyata alınacak ama bu daha büyük dertmiş. Geçmiş olsun.

Yarın karaciğerim ameliyata alınacak ama bu daha büyük dertmiş. Geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun hocam. Benimki sizinkinin yanında vız kalır zaten ama o diğeri küçük bir detaydı söylemek istedim sadece. Ateistsiniz ama yinede Allah kolaylık versin diyeyim. Umarım iyileşirsiniz. Keyfinizi bozmayın hocam. Sağlık her şeyden önemlidir.

Çok geçmiş olsun hocam. Benimki sizinkinin yanında vız kalır zaten ama o diğeri küçük bir detaydı söylemek istedim sadece. Ateistsiniz ama yine de Allah kolaylık versin diyeyim. Umarım iyileşirsiniz. Keyfinizi bozmayın hocam. Sağlık her şeyden önemlidir.
Karaciğerim taş gibi hocam. Az eğlenmek istedim

Karaciğerim taş gibi hocam. Az eğlenmek istedim

Yav hocam niye yapıyorsun ama ya :D? Neyse en azından sağlıklı olmanıza sevindim. Şimdi annemi ikna etmem lazım 100TL için. 2 haftadır fiyatlar yükseliyor ben tam alacağımda fiyat düşüyor şaka gibi.

Yav hocam niye yapıyorsun ama ya :D? Neyse en azından sağlıklı olmanıza sevindim. Şimdi annemi ikna etmem lazım 100TL için. 2 haftadır fiyatlar yükseliyor ben tam alacağımda fiyat düşüyor şaka gibi.t
Fiyatlar göster ama elletme felsefesiyle çalışıyorlar. Ben de Dart Wireless düşünüyordum, indirimi dün gördüm bugün bitmiş.

1660583624210.png

Fiyatlar göster ama elletme felsefesiyle çalışıyorlar. Ben de Dart Wireless düşünüyordum, indirimi dün gördüm bugün bitmiş.

Sonuncusu düşürdü beni hocam 🤣. Sizde indirim yakalarsınız inşallah. Bindirim diyelim biz ona hatta. Sonunucusuna hala gülüyorum :D.

Geri
Yukarı