Dertleşmek istiyorum

lakacas00

Femtopat
Daha fazla  
Lise son sınıfım çok ayrıntıya girmeyeceğim benim arkadaş grubumdaki çoğu herkes ya açığa geçti ya tasındı en arkada kurulurduk arkada tek kaldım açıga geçmeme izin vermediler sınıfta diğer kisilerle sohbetim yok bir iki kisi var onlarda dersten kafasını kaldırmıyor. Hadi son sınıfsın bırak arkadaşı ders çalış diyeceksiniz ama motivasyon moral mental olarak da çok yardımcılar ve sosyalleşmek çok önemli, gerekli bu yolda. Nasıl geçecek bir şeyler söyleseniz ya da gaz falan verin cümleler falan belki mutlu eder. Kolay gelsin iyi forumlar :(

Daha güzel yarınlar için sık dişini.
Bırak arkadaşın olmasın, sen geleceğinde olmak istediğin şeyi düşün o sana motivasyon olsun, bir hedefin olsun. Biz sana burada motivasyon veremeyiz. Kendin ve güzel bir gelecek için, kendi motivasyonunu kendin bul ve çalışmaya başla.

Tek kaygın üniversite sınavın ve derslerin olsun. Pişmanlığın artar ileride, o yüzden toparlanman en iyisi olur senin için. Sosyalleşmek istiyor ve arkadaş ortamına adapte olmakta çekiniyorsanız rehber hocasından yardım almanızı öneririm yüz yüze ya da bir arkadaş gibi sohbet edebilirsiniz hocanız ile.

Daha güzel yarınlar için sık dişini.
Bırak arkadaşın olmasın, sen geleceğinde olmak istediğin şeyi düşün o sana motivasyon olsun, bir hedefin olsun. Biz sana burada motivasyon veremeyiz. Kendin ve güzel bir gelecek için, kendi motivasyonunu kendin bul ve çalışmaya başla.
hocam meslek olarak bir hedefim yok su an icin tek gercek yarın ki gidecegim okul ve sıkıcı saatler hani gecen sene okeydi bu sefer sarmıyor motive olmak degil aksine moral bozuyor beni düşürüyor ve canım sıkkın oluyor zaman gecmiyor aw sürekli devamsızlık yapıyorum neyse siz ne yapıyorsunuz okul iş güç ne durumda hocam siz de anlatın canım sıkıldı @JEDI_SimitUSTASI sen de :)

hocam meslek olarak bir hedefim yok su an icin tek gercek yarın ki gidecegim okul ve sıkıcı saatler hani gecen sene okeydi bu sefer sarmıyor motive olmak degil aksine moral bozuyor beni düşürüyor ve canım sıkkın oluyor zaman gecmiyor aw sürekli devamsızlık yapıyorum neyse siz ne yapıyorsunuz okul iş güç ne durumda hocam siz de anlatın canım sıkıldı @JEDI_SimitUSTASI sen de :)
Ben mezuna kaldım. 2. dönemden beri aklımdaydı. Ben de bu sene hazırlanıyorum. Pazar günü yatarken yarın okul olması çoğu zaman benim de canımı sıkıyordu. Kitap okuma alışkanlığınız varsa ve okulda zaman geçmiyorsa kitap okuyabilirsiniz ya da okul faaliyetlerine katılıp sosyalleşmeyi deneyin, yeni arkadaşlar bulmaya çalışın.

Ben mezuna kaldım. 2. dönemden beri aklımdaydı. Ben de bu sene hazırlanıyorum. Pazar günü yatarken yarın okul olması çoğu zaman benim de canımı sıkıyordu. Kitap okuma alışkanlığınız varsa ve okulda zaman geçmiyorsa kitap okuyabilirsiniz ya da okul faaliyetlerine katılıp sosyalleşmeyi deneyin, yeni arkadaşlar bulmaya çalışın.
hedefiniz nedir hocam ve mezun psikolojisi nasıl biraz anlatabilir misin

Hedefim hep "Mühendislik" alanlarıydı hocam. Şu an hala ben de kesinleştiremedim. Psikolojim tek çizgi halindeydi hep. Sınavdan önce, sınavda, sınavdan sonra hep aynıydı. Planlıydı mezuna kalmam çok kararsız olmamanızı tavsiye ederim. Pek fark yok yani psikolojim ama hala çok fazla sınav kaygım var. Düzenli çalışmaya odaklayın kendinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı