Desteklemeyen sisteme Windows 11 kurulursa ne olur?

Yanlış bilgi
Güncelleme alınamaz ki Windows 10 da kalmanız daha sağlıklı olur 5 sene sonra desteği kesilecek o zamana kadar belki yeni bir sistem alırsınız.

Performanstan ziyade önemli güncellemeler var.

Windows 10'un desteği kesilmeyecek hiçbir zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense hiç kesilmeyecek diyende Microsoft.

Sadece güvenlik güncellemeleri alacak ve Android uygulamaları desteklenmeyecek. 3D emoji yok.

Microsoft her zaman güncel kalın diyor. En son güncel sürümü Windows 11.

Windows 10 son güncellemesi 2023'de alacak, genişletilmiş desteği 2025'de bitecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel i7 870@ 2.93 ghz işlemcili bilgisayarıma Windows 11 kuracağım. Şans dileyin.

%30 civarında mavi ekran hatası verdi ve yüklemeyi geri aldı. Bilgisayarınızı yükleme başlamadan önceki haline getirdik uyarısı verdi. Ama birtakım sorunlar oluştu. Yerel Disk C'ye (Windows 10'un kurulu olduğu disk) erişim engellendi hatası var. Paint'te masaüstüne dosya kaydedemiyorum. OneDrive kurulamıyor. Bu dizine OneDrive kuramazsınız başka bir dizin seçin uyarısı veriyor. Sanırım diğer hatalar C'ye erişimin engellenmesi nedeniyle oluşan hatalar. Yardım edebilecek var mı?

Alttaki videoda yapılanların aynısını yaparak sorunu çözdüm. Bir sıkıntı kalmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı