Windows 11 desteklemeyen bilgisayara Windows 11 kurulursa ne olur?

ademcal

Hectopat
Desteklenmeyen sistemler güncelleme almayacak deniliyordu veya geri Win 10 geçişi yapılacak türünde haberlerde vardı sanırım. Benim bilgisayar TPM 2 ve 7500U işlemcili işlemciden yırtamadım ama çözümsüz değil. 😊 Win11 oldukça akıcı çalışıyor. Arayüzü tema giydirilmiş gibi bazı eğreti duran yerleri var. Alışmak biraz zaman alacak. Daha derli toplu yine de Denetim Masasını tam anlamıyla yeni sisteme uyarlayamamışlar.

Emesey

Centipat
Desteklenmeyen sistemler güncelleme almayacak deniliyordu veya geri Windows 10 geçişi yapılacak türünde haberlerde vardı sanırım. Benim bilgisayar TPM 2 ve 7500U işlemcili işlemciden yırtamadım ama çözümsüz değil. 😊 Windows 11 oldukça akıcı çalışıyor. Arayüzü tema giydirilmiş gibi bazı eğreti duran yerleri var. Alışmak biraz zaman alacak. Daha derli toplu yine de Denetim Masasını tam anlamıyla yeni sisteme uyarlayamamışlar.

Hocam oyunlar akıcı mı?

KS
KS
VValtieL

VValtieL

Hectopat
Desteklenmeyen sistemler güncelleme almayacak deniliyordu veya geri Win 10 geçişi yapılacak türünde haberlerde vardı sanırım. Benim bilgisayar TPM 2 ve 7500U işlemcili işlemciden yırtamadım ama çözümsüz değil. 😊 Win11 oldukça akıcı çalışıyor. Arayüzü tema giydirilmiş gibi bazı eğreti duran yerleri var. Alışmak biraz zaman alacak. Daha derli toplu yine de Denetim Masasını tam anlamıyla yeni sisteme uyarlayamamışlar.
Güncelleme konusu en çok canımı sıkan şey oldu, sonuçta güncellemeleri yüklemek için sürekli Win 11 kurmanız gerekiyor sanırım. Güncelleme alabiliyor musunuz?

miracataman

Hectopat
Makaleler
1
Konu hakkında i3 6. nesil işlemcim ile başımdan geçenleri açıkladım.

Az önce Windows 10'a geri döndüm. Güzel yenilikler var lakin Windows 10 çok daha stabil, çok daha tatlı, çok daha hızlı çalışıyor. Ufak tefek, yarım yamalak tema değişiklikleri için bundan vazgeçmeyeceğim.

ademcal

Hectopat
Hocam oyunlar akıcı mı?
Oyunlarla aram için iyi olmadığı vermem de doğru olmaz. Civ 6 VI herhangi bir sorun yok yine test etmek lazım.
Güncelleme konusu en çok canımı sıkan şey oldu, sonuçta güncellemeleri yüklemek için sürekli Win 11 kurmanız gerekiyor sanırım. Güncelleme alabiliyor musunuz?
Kurduğumda iki tane sistem güncellemesi geldi güncelledim. Kontrol etmede de sorun gözükmüyor. Uygulama mağazasıda mevcut uygulmaları güncelliyor. Şimdilik herşey olması gerektiği gibi. İşlemcinin zamanla resmi olarak destekleneceğini düşünüyorum.

Yukarı