Detroit Become Human 8 GB RAM ile oynanır mı?

bonnieatmorn

Hectopat
Makaleler
1
1660 Ti ekran kartlı laptopta Detroit Become Human oyununu 8 GB RAM ile yüksek ayarlarda oynayabilir miyim arkadaşlar? RAM takviyesini ileride yapacağım elime para geçince. High ayarda YouTube'da incelediğim videolarda 16 GB RAM ile 50-60 arası FPS veriyor. 8 GB ile bir sıkıntı olur mu? Düşük FPS, anlık takılmalar vs.

• İşletim sistemi:Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz, AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz veya AMD FX-8350 4.2GHz.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD HD 7950 (minimum 3 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB.
Neden olmasın?

• İşletim sistemi:Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz, AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz veya AMD FX-8350 4.2GHz.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD HD 7950 (minimum 3 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB.
Neden olmasın?
8 GB RAM minimum ama önerilen 16 GB RAM. Oyun esnasında herhangi bir problem yaratır mı onu merak ediyorum.

Son düzenleme:
Ben de size yaratır diyorum. Oynarsınız ama 25-30 FPS sizin için sorun değilse.
RAM'den dolayı 25-30 FPSlere düşeceğini sanmam ama yüksek ayarda anlık fps düşüşleri, kasmalar ya da takılmalar olur mu diye sormak istedim.
Oyunun halen optimizasyon sorunu var, önerilen ayarda oynamanızı tavsiye ederim. Yine drop veya kasma yaşarsanız ayarları kısın.
Medium ayarda oynanır gibi ama yüksek ayarda bilemedim.

Son düzenleme:
Medium ayarda oynanır gibi ama yüksek ayarda bilemedim.
Zaten önerilen ayarda bile gayet güzel grafiği var, zorlamanıza gerek yok açıkçası.

Oyunu Epic Games üzerinden alacaksanız arada bir crash veya açılmama sorunu yaşayabilirsiniz, onun çözümü ise burada;

Gelgelelim drop veya FPS sorununa; maalesef herkes yaşıyor, çünkü henüz optimizasyon sorunu düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı