Detroit: Become Human hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Kaliteli bir oyun ama bazı kritik tercihleri oyun kendisi yapıyor. Ben oyuna tamamen etki etmek isterdim açıkcası.

2 defa bitirdim. İkisinde de çok zevk aldım. Özellikle o kocaman tercih ekranı her defasında beni hayrete düşürüyor.

PC optimizasyonu arkadaşın belirttiği gibi rezalet. Sırf bu yüzden oyunu yarı bırakmak zorunda bıraktım çünkü 15 dakikada bir oyundan atıyordu. Bence oyun bayağı iyi bir oyundu ama tüm zamanların en iyisi de değil (kendi kategorisinde olabilir).

"Oyun" olarak bakarsak bence kötü bir oyun ama grafik, atmosfer, animasyon, hikaye yönlendirmeleri ve müzikler gibi diğer kriterleri düşününce teknoloji, sanat ve hikaye konularında büyük bir iş çıkarılmış. İnsan oynarken diğer sonları ve hikaye ilerleyişlerini de merak ediyor.

Bu arada söyleyeyim, bu oyunun PC portu benim hayatımda gördüğüm en kötü portu. Konsolda oynadım, PC'de diğer hikayeleri de görürüm üşenmediğimde diyerek aldım. Yarım saat bile oynayamadım, o sürede oyun 5-6 defa çöktü. PC'de oyun oynanmıyor!

"Oyun" olarak bakarsak bence kötü bir oyun ama grafik, atmosfer, animasyon, hikaye yönlendirmeleri ve müzikler gibi diğer kriterleri düşününce teknoloji, sanat ve hikaye konularında büyük bir iş çıkarılmış. İnsan oynarken diğer sonları ve hikaye ilerleyişlerini de merak ediyor.

Bu arada söyleyeyim, bu oyunun PC portu benim hayatımda gördüğüm en kötü portu. Konsolda oynadım, PC'de diğer hikayeleri de görürüm üşenmediğimde diyerek aldım. Yarım saat bile oynayamadım, o sürede oyun 5-6 defa çöktü. PC'de oyun oynanmıyor!
Hâlâ o kadar kötü mü ona göre satın alacam?

Nedense ben hiç sorun yaşamadım.

Konsola çıktığı zaman videolarını soluksuz izlediğim tek oyun. Oynanışını bilmem ama film tadında güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı