Detroit: Become Human oynarken karakterler ölecek diye stres yapıyorum

Stres olman normal çünkü aynısı bende de olmuştu :D saçın o kadarcık strese dökülmez. Panik ettiğin anda YouTube'dan bölümü doğru ve iyi şekilde nasıl geçeceğine bakabilirsin.

Saç dökülmesi çevreden çok genetik bir şeydir. O yüzden çok korkmayın genetiğinizde yoksa stres ile saçınızı dökmeniz kolay olmayacaktır.

Sağ ol umarım babama çekmemişimdir anne tarafında hiç saçı az olan veya kel kalan kimse yok yani stresden kel kalacağımıda düşünmüyorum ama.

Stres olman normal çünkü aynısı bende de olmuştu :D saçın o kadarcık strese dökülmez. Panik ettiğin anda YouTube'dan bölümü doğru ve iyi şekilde nasıl geçeceğine bakabilirsin.

Sağ olun cidden siz olmasanız birazdan oyunu silicektim eğlendiğim oyuna yazık olacaktı. Bu arada yazım denetimininden düzeltiyorum normalde böyle düzgün yazmam gerçi yine düzgün olmuyor tam ama.

Dosya Ekleri

• 67B6EFD3-6B96-432A-9FE9-3ABD6418EAF5.png
    67B6EFD3-6B96-432A-9FE9-3ABD6418EAF5.png
    492,5 KB · Görüntüleme: 19
Ne dediğini tam olarak anlamadım.

Direkt spoiler veriyorsun daha başka ne demem gerekiyor.

Spoiler almaktan rahatsız olmuyorum zaten çoğu oyunda devamını merak ettiğim için izliyorum büyük ihtimalle hankın hangisinin gerçek connor olduğunu anlamaya çalıştığı yerdeki aktarmadan bahsetti.

Konuyu bir tek sen okumuyorsun zaten konuya bakan başka insanlar da var spoiler yiyebilirler o yüzden dedim.

Geri
Yukarı