Detroit Become Human

Oyunu merak ediyorum. Bir ara oynamayı düşünüyorum. Oyunda birden fazla son var mı? Varsa kaç farklı son var?

Bir yerde 85 tane son olduğunu duymuştum ama yanlış bilgidir muhtemelen. 10 taneye yakın farklı son vardır diye düşünüyorum. Oyunu oynamanı kesinlikle tavsiye ederim. Başta sıkıcı gelebilir ama sonradan olaylar başlayınca sarmaya başlıyor.

Bir yerde 85 tane son olduğunu duymuştum ama yanlış bilgidir muhtemelen. 10 taneye yakın farklı son vardır diye düşünüyorum. Oyunu oynamanı kesinlikle tavsiye ederim. Başta sıkıcı gelebilir ama sonradan olaylar başlayınca sarmaya başlıyor.
Teşekkür ederim. Farklı sonları olan oyunları seviyorum genellikle. Bu da güzel bir oyuna benziyor.

Son bölümün 10 farklı sonu olabilir ancak kombinasyonları tahmin edemediğim için hesaplayamıyorum. Zira oyunda karakterlerimiz ölebiliyor, bu da bir ihtimal.

İnceleme ön eki olunca ben de inceleme olacak sandım :(

Kamera kontrolleri biraz zor olması dışında güzel bir oyun. Çok klişe olacak ama "yaptığımız seçimler bir şeylerin değiştiğini hissettiriyor"

Oyundaki ilk görev, the hostage için bile toplam 6 adet son var. Güzel yapım.

Benim yaptığım sonda kara maalesef öldü, connor deviant oldu ve Markus'la beraber devrim yaptılar.

Benim yaptığım sonda kara ve luther öldü, alice yaşıyor. Markus conor ile birlik olup barışçıl bir şekilde zafere ulaştı.

Quantic Dream'in yaptığı her oyun güzel. Heavy Rain oynayabilirsin sonra. Oda güzel bir oyun.

Teşekkürler hocam. Beyond Two Souls bitince o oyunada bakacağım.

Quantic Dream'in yaptığı her oyun güzel. Heavy Rain oynayabilirsin sonra. O da güzel bir oyun.

Hocam beyond Two Souls bitti, hikayeyi çok beğendim. Dün akşam Heavy Rain başladım ama pek sevmedim. Karakterin herhangi bir özel yeteneği yok. Sanırım benim hoşuma giden yönlerden birisi karakterin özel yeteneği olmasıydı. Detroit'te robotlarla, souls ta bize bağlı olan bir ruhla oynuyorken heavy rainde sıradan bir insan olması pek hoşuma gitmedi. Muhtemelen devam etmem ama belki ederim.

Son düzenleme:
Hocam beyond Two Souls bitti, hikayeyi çok beğendim. Dün akşam Heavy Rain başladım ama pek sevmedim. Karakterin herhangi bir özel yeteneği yok. Sanırım benim hoşuma giden yönlerden birisi karakterin özel yeteneği olmasıydı. Detroit'te robotlarla, souls ta bize bağlı olan bir ruhla oynuyorken heavy rainde sıradan bir insan olması pek hoşuma gitmedi. Muhtemelen devam etmem ama belki ederim.
Şuan oyunun neresindesin? Ona göre konuşacaşım :)

Şu an oyunun neresindesin? Ona göre konuşacaşım :)

İlk başlardayım hocam. Muhtemelen sonradan sarmaya başlayacaktır oyun. Bunun farkındayıım. Devam edebilirim belki.

Geri
Yukarı