Detroit Become Human

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
2 günde Detroit Become Human oyununu bitirdim. Oyunda seçimlerimizin öneminin yüksek olması hoşuma gitti. Hikayesi de gayet iyiydi. Sadece son kısmı eksik geldi. Sanki hikaye daha bitmemiş gibiydi. Sizin görüşleriniz ne?
Şimdi de aynı yapımcının farklı oyunu olan Beyond Two Souls'a başlayacağım.

2 günde Detroit Become Human oyununu bitirdim. Oyunda seçimlerimizin öneminin yüksek olması hoşuma gitti. Hikayesi de gayet iyiydi. Sadece son kısmı eksik geldi. Sanki hikaye daha bitmemiş gibiydi. Sizin görüşleriniz ne?
Şimdi de aynı yapımcının farklı oyunu olan Beyond Two Souls'a başlayacağım.
İncelemenden çok düşüncelerini dile getirmişsin.

Ben çok sevdim açıkçası 7 kere falan playstation da oynadım şimdi PC sipariş ettim onla da bitirirm olayı kurgusu çok güzeldi fakat banada eksik geldi istediğime ulaşamamisim gibi geldi

İnceleme ön eki olunca ben de inceleme olacak sandım :(

Kamera kontrolleri biraz zor olması dışında güzel bir oyun. Çok klişe olacak ama "yaptığımız seçimler bir şeylerin değiştiğini hissettiriyor"

Oyundaki ilk görev, The Hostage için bile toplam 6 adet son var. Güzel yapım.

Benim yaptığım sonda Kara maalesef öldü, Connor deviant oldu ve Markus'la beraber devrim yaptılar.

İnceleme ön eki olunca ben de inceleme olacak sandım :(

Kamera kontrolleri biraz zor olması dışında güzel bir oyun. Çok klişe olacak ama "yaptığımız seçimler bir şeylerin değiştiğini hissettiriyor"

Oyundaki ilk görev, the hostage için bile toplam 6 adet son var. Güzel yapım.

Benim yaptığım sonda kara maalesef öldü, connor deviant oldu ve Markus'la beraber devrim yaptılar.

Hocam çok oyun oynayan birisi değilim. Ara sıra kısa süren hikayeli oyunlar bitiriyorum. Keşke Dost Kayaoğlu veya Enis kirazoğlu gibi inceleme sunabilseydim size.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı