Deva partisi yeni doğan bebeklere yardım edeceği tweet paylaştı

Vatandaşa balık veren değil balık tutmayı öğreten programlar projeler duymak istiyorum artık.

Siyaseti sadaka verme gibi görenler var ben iktidar olursam süt dağıtacağım öbürü çıkıyor el arttırıyor ben mama vereceğim öbürü çıkıyor ben ücretsiz dolmuş kartı vereceğim flan az büyük oynamak büyük vaadler vermek lazım bence.

Mamayı sütü vatandaş alır yeter ki ucuz olsun veya vatandaşın maaşı alım gücü yüksek olsun siyasetçilerin buna kafa yorması lazım.

Sadece Enes'in sözlerinin aynısını yazmışsınız. Ben kendi fikrimi belirteyim, bence yeni doğan bebeklere yardım etmek yerine devlet çocuğun iyi bir eğitim alması için çeşitli çalışmalar yapması lazım. Örneğin çocukların okul dışında kendini başka bir alanda geliştirmesi için destek vermesi lazım, mesela çocuk gitar öğrenmek istiyorsa devlet ücretsiz her şey dahil gitar eğitimi vermeli çocuğa.

Sadece Enes'in sözlerinin aynısını yazmışsınız. Ben kendi fikrimi belirteyim, bence yeni doğan bebeklere yardım etmek yerine devlet çocuğun iyi bir eğitim alması için çeşitli çalışmalar yapması lazım. Örneğin çocukların okul dışında kendini başka bir alanda geliştirmesi için destek vermesi lazım, mesela çocuk gitar öğrenmek istiyorsa devlet ücretsiz her şey dahil gitar eğitimi vermeli çocuğa.

Aspdjqpkojqwdq sadece Enes'in sözlerini yazdıysa harbiden çok komik olur insanlar başkalarının sözlerini değil kendi sözlerini kurmalı

Yok hocam haberi ben DC de bir sunucuda gördüm videoya da baktım aynı kafa yapısı en son kafalar videosunu izlemiştim sözleri aynı desek pekte yanlış olmaz kafa yapısı aynı gerçekten ama ben böyle düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1388089

Haber biraz eski olabilir ama fikirlerinizi almak için paylaşıyorum.

Benim fikrim ben daha kendime zor yetebiliyorsam bir çocuğu dünyaya getirmem ve zaten bizim vergilerimizle yapılacak bu yardımlar ondan eminiz yanlış anlamayın ama böyle bir yardımı görünce hadi aşkım yatağa diye girişecek tipler yüzünden daha fazla gereksiz vergi harcanacak. Gerek yok.
Benim görüşüm ise suriyeliler ve göçmenler hariç en fazla 2 çocuklu ailelere yapılabilir neden olmasın.
Çok mantıklı.

Geri
Yukarı