Devam etmek için Windows görev zamanlayıcısı hizmetini çalışır durumda olması gerekir

Bende farklı bir sorun çıktı yardım ederseniniz sevinirim.
Eki Görüntüle 495052

Bende de oluyor nedendir anlamadım gitti düzgün bilgide yok.

Aynı sorun birkaç gündür bende de vardı sonunda çözümünü buldum sizlede paylaşmak istedim.

Windows arama bölümüne regedit yazın , karşınıza kayıt defteri düzenleyicisi yada regedit adı altında çıkıcak karşınıza çıkan yere girdikten sonra

Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\TimeBrokerSvc.

Yazmış oldugum bölüme girip START yazan yere sağ tıklayın değiştire girin ve değer verisini 3 yapın.
Tamama tıklayıp bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yeniden başlattıktan sonra büyük ihtimal görev zamanlayıcısı çalışıyor olacaktır yine de kontrol etmek için Windows+r yapıp çıkan bölüme services.msc yazın hizmetlerden görev zamanlayıcısını bulun sağ tık yapıp başlata tıklayın bunları yaptıktan sonra bir sorun kalmayacaktır.

Aynı sorun birkaç gündür bende de vardı sonunda çözümünü buldum sizlede paylaşmak istedim.

Windows arama bölümüne regedit yazın, karşınıza kayıt defteri düzenleyicisi ya da regedit adı altında çıkacak karşınıza çıkan yere girdikten sonra

Yazmış oldugum bölüme girip START yazan yere sağ tıklayın değiştire girin ve değer verisini 3 yapın.

Yeniden başlattıktan sonra büyük ihtimal görev zamanlayıcısı çalışıyor olacaktır yine de kontrol etmek için Windows+r yapıp çıkan bölüme services.msc yazın hizmetlerden görev zamanlayıcısını bulun sağ tık yapıp başlata tıklayın bunları yaptıktan sonra bir sorun kalmayacaktır.

Kardeşim Allah Razı Olsun diyorum NVIDIA GeForce'ye güncelleme gelmişti düzeltemiyordum senin sayende çözdük 😁

Not Bu adımları tamamlayabilmeniz için bilgisayar yöneticisi hesabınız olması gerekir.

Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı tıklatın, services.mscyazın ve Tamam' ı tıklatın.
Olay günlüğüsağ tıklatın ve sonra Özellikler' i tıklatın.
Başlangıç türü kutusunda, Otomatik' i tıklatın, Uygula' yı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.
Başlat' ı tıklatın, ilerleme çubuğunu tamamlamak bekleyin ve sonra da Tamam' ı tıklatın.
Görev Zamanlayıcısı'nısağ tıklatın ve sonra Özellikler' i tıklatın.
Başlangıç türü kutusunda başlangıç türünü Otomatikolarak ayarlandığını doğrulayın.
Uygula' yı tıklatın ve sonra Tamam' ı tıklatın.
Başlat' ı tıklatın, ilerleme çubuğunu tamamlamak bekleyin ve sonra da Tamam' ı tıklatın.
Hizmetler eklentisinden çıkın.
Romario işlem başarılı

Not Bu adımları tamamlayabilmeniz için bilgisayar yöneticisi hesabınız olması gerekir.

Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, services. Mscyazın ve Tamam'ı tıklatın.
Olay günlüğüsağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın.
Başlangıç türü kutusunda, Otomatik'i tıklatın, Uygula'yı tıklatın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Başlat'ı tıklatın, ilerleme çubuğunu tamamlamak bekleyin ve sonra da Tamam'ı tıklatın.
Görev Zamanlayıcısı'nısağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın.
Başlangıç türü kutusunda başlangıç türünü Otomatikolarak ayarlandığını doğrulayın.
Uygula'yı tıklatın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Başlat'ı tıklatın, ilerleme çubuğunu tamamlamak bekleyin ve sonra da Tamam'ı tıklatın.
Hizmetler eklentisinden çıkın.

Adamın löpçüğüsün eyvallah

Windows arama bölümüne regedit yazın, karşınıza kayıt defteri düzenleyicisi ya da regedit adı altında çıkacak karşınıza çıkan yere girdikten sonra.

Yazmış oldugum bölüme girip start yazan yere sağ tıklayın değiştire girin ve değer verisini 3 yapın.

Sağ olasın 2022 yılında işime yaradı.

Windows arama bölümüne regedit yazın, karşınıza kayıt defteri düzenleyicisi ya da regedit adı altında çıkacak karşınıza çıkan yere girdikten sonra.

Yazmış oldugum bölüme girip start yazan yere sağ tıklayın değiştire girin ve değer verisini 3 yapın.

Sağ olasın yıl 2022 işime yaradı günlerdir bunu arıyordum.

Geri
Yukarı