Devamsızlık sorunu .

TheSinyor

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben ortaokulum devamsızlık günüm 13 oldu . Bronşitim olduğu için okula gidemedim 3 gün raporum yok . Müdür bir sözleşme imzalatacakmış babama . Ders notlarım çok yüksek o sözleşme karnemi etkiler mi ? Sözleşmede ne yazıyor olabilir ?

Yok , hiç konu atlanmamış :) Bir daha devamsızlık yaparsam okulum mu değişecek ?
Raporlu devamsızlık yapabilir miyim ?

Kesinlikle etkilemez, sonuçta bu senin derslerdeki performansına bağlı. Yani notlarını öğretmenler veriyor, müdür değil. Sen devamsızlık yapmamaya bak.

Benim şuan 15 gün ve lise sondayım. Babam yarın gidip izin kağıdı yazacak. Şu okuldan korkmayın çok boş konular.

Baban gelmediğin günlerin bilgisi dahilinde olduğunu bildiren bir dilekçe yazıcak, 3 gün devamsızlığın raporlu, yani özürlü devamsızlık olarak işlenecek. Korkmanı gerektiren bi durum yok, derslerini uzaktan yakından ilgilendirmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı