Rehber Devasa RDR2 Grafik Ayarları ve Modlama

@Gordrhain

Hocam, daha önce mod kurdum ancak bu Manager üzerinden kurmadım. Modu klasörün içinde atınca ve mod Manager uygulamasında "Installer" yazınca direkt kurulmuş oluyor değil mi? Farklı bir şey yapmaya gerek yok.

Mod Manager'i kurdum ilk önce ama hata verdi. Bir de ModLoader klasörünü kurmak gerekiyor galiba. Onu kurunca hata gitti çünkü. Konuda göremeyince danışayım dedim.

@Gordrhain

Hocam, daha önce mod kurdum ancak bu Manager üzerinden kurmadım. Modu klasörün içinde atınca ve mod Manager uygulamasında "Installer" yazınca direkt kurulmuş oluyor değil mi? Farklı bir şey yapmaya gerek yok.

Mod Manager'i kurdum ilk önce ama hata verdi. Bir de ModLoader klasörünü kurmak gerekiyor galiba. Onu kurunca hata gitti çünkü. Konuda göremeyince danışayım dedim.
Mod Manager'ı kuralı bayaa olmuştu. O yüzden kurulumunu aklımda kaldığı şekilde yazdım. Oyunun dosya konumunda Mod Loader klasörünüde görmeyince direkt böyle yazdım. Eğer birkaç kişiden daha benzer durum çıkarsa o kısmı düzeltebilirim.

Bu sorunuza Pc'ye geçince cevap vereceğim.

Mod Manager'ı kuralı bayaa olmuştu. O yüzden kurulumunu aklımda kaldığı şekilde yazdım. Oyunun dosya konumunda Mod Loader klasörünüde görmeyince direkt böyle yazdım. Eğer birkaç kişiden daha benzer durum çıkarsa o kısmı düzeltebilirim.

Ben böyle çözdüm ondan dolayı bir danışayım dedim.
Bu sorunuza Pc'ye geçince cevap vereceğim.

👍👍

Ben böyle çözdüm ondan dolayı bir danışayım dedim.

👍👍
Hocam Mod Manager kullanımı çok kolay aslında. genellikle zaten lml klasörüne atılan modları otomatik algılıyor. Çoğu zaman açmanıza bile gerek kalmıyor.
Ekran Görüntüsü (830).png

Eğer lml klasörüne attığınız halde gözükmüyorsa/çalışmıyorsa buradan +'a basarak o modu ekleyebilirsiniz. Ardındansa;
Ekran Görüntüsü (829).png

Bu sekmede olduğu gibi tikli hale getirin ve kaydedin, oyuna girin.
NOT: Yazıda da belirttiğim gibi tüm modlar her zaman lml'ye kurulmuyor. Bazen farklı metodlar gerekebiliyor. Modların açıklama kısmında ayrıntılı yazıyor.

Hocam Mod Manager kullanımı çok kolay aslında. Genellikle zaten lml klasörüne atılan modları otomatik algılıyor. Çoğu zaman açmanıza bile gerek kalmıyor. Eki Görüntüle 2085451
Eğer lml klasörüne attığınız halde gözükmüyorsa/çalışmıyorsa buradan +'a basarak o modu ekleyebilirsiniz. Ardındansa;Eki Görüntüle 2085450
Bu sekmede olduğu gibi tikli hale getirin ve kaydedin, oyuna girin.
NOT: Yazıda da belirttiğim gibi tüm modlar her zaman Lml'ye kurulmuyor. Bazen farklı metodlar gerekebiliyor. Modların açıklama kısmında ayrıntılı yazıyor.

Hallettim hocam. Yani üstte dediğiniz gibi dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atıyorum ve "lml" klasörünü oluşturuyorum. Sonra oyunun kurulu olduğu yeri seçerken hata veriyordu.

ModLoader dosyasının içine olan dosyaları atınca düzeldi. Demek ki güncelleme ile bazı fonksiyonları değiştirmişler. Veya bende öyle oldu anlamadım. Hatayı atardım ancak dosyaları şimdi silmem gerekiyor vs.

Son düzenleme:
Hocam tekrardan rahatsız ediyorum rehber çok detaylı hoş ve güzel ancak istediğim şeyi bir türlü bulamadım. Oyun içinde karakter saçları sakalları at kuyrukları vs çok kalitesiz bulanık ve bozuk nasıl anlatsam bilemedim siz anlamışsınızdır. Bunu kesin olarak nasıl düzeltebilirim? Galiba FXAA mxxa ayarlarıyla alakalı ama deneme yanılma bulamadım.

Geri
Yukarı