Devlet Bahçeli, Haluk Levent'i hedef aldı!

Arşiv affetmez :)

10 ilde yaklaşık 13 milyonun etkilendiği depremde insanların hayatı için zamanla yarışırken tabikii her yardım teklifi kabul edilir ve yardım isteği yapılır. Yaşananın farkında olmadan böyle mesaj yazanin ya zekasında sorun vardır yada sadece muhalif olmak için insanlığını kaybetmiş olması gerekir.
Zeka sorunu bende olmadığı kesin :)

Bende onu diyorum. Yüce milletimiz yardımını AHBAP üzerinde yapmak istiyorsa, efendi olucaklar, saygı duyacaklar...

İsrail'den gelenleri alkışlayan Bahçeli efendi, bir zahmet milletimize ve yardım kuruluşlarına saygılı olsun...

Zeka sorunu bende olmadığı kesin :)

Bende onu diyorum. Yüce milletimiz yardımını AHBAP üzerinde yapmak istiyorsa, efendi olucaklar, saygı duyacaklar...

İsrail'den gelenleri alkışlayan Bahçeli efendi, bir zahmet milletimize ve yardım kuruluşlarına saygılı olsun...
Zekası normal olan veya insanlığını kaybetmemiş olan bu mesajı yazmaz.
(Adama sormazlar mı uluslararası yardımları niye geri sallamadınız? 4. seviye alarm ilan ettiniz..)
.

Zekası normal olan veya insanlığını kaybetmemiş olan bu mesajı yazmaz.
(Adama sormazlar mı uluslararası yardımları niye geri sallamadınız? 4. seviye alarm ilan ettiniz..)
.
MHP lideri Bahçeli: "Devleti bir kenara itip ahbap çavuş ilişkisi içinde yardım toplanması bizim nazarımızda yanlıştır. Devletin yetişemediği ne vardır da ahbapçılar ve babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır?"

İşte onu diyorum, devletin yetişemediği bir şey yok ise, elin İsrailli, Yunan ekiplerini de almaya gerek yok. Demek ki lazımmış.

avis1 dedi:
10 ilde yaklaşık 13 milyonun etkilendiği depremde insanların hayatı için zamanla yarışırken tabikii her yardım teklifi kabul edilir ve yardım isteği yapılır.

Zeka sorunu olmayan her canlı varlık Bahçeli denen şahısın saçmaladığını anlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı