Devlet Bahçeli: Netflix artık haddini aşmıştır

Birincisi sen halkin tamami değilsin, ikincisi kin ve tahammülsüzlük genelde kişisel problemlere dayalıdır, son olarak evet düşünüyorum. Halk olarak tahammülsüzüz diyorsun ama halkın çoğunluğu hala o bloğa oy veriyor. Ayrıca oylama yapılsa Netflix'i halkın büyük çoğunluğu tasvip etmiyordur, Türk halkının yapısına uymuyor. Mesela 80 milyon nüfus var desek, 40 milyon da erkek var dedek bu 40 milyonun yüzde 90'i her şeyi kendine mübah görür ama karısı kızı için dahi olsa öyle bir platformu ve hayat şeklini tasvip etmez. Yine insanlar siyasilerin tutumundan rahatsiz olur ama her basa gecen ayni tutumu sergiler. Bütün bu insanlar aynı kapta aynı hamurdan yoğurulurken ayni anda hem şikayet eden hem de sikayet edilen olunmasina şaşmamak lazım. Aynı şeyi tekrarlıyorum özgürlük ben ona sahip olacam demekle sahip olunacak bir şey değil, herkes birbirine bu imkani tanirsa toplu halde sahip olunabilecek bir şey. Ayrıca parasını verdiğimiz şey, dilediğimizi yaparız söylemi de yine uçuk bir söylem zira herkes aile bireylerine sahip, bu aile bireyleri ben parasını veriyorum her istediğimi yaparım deyince ne kadar özgürlükçü olunabilir oraya da bakmak

Birincisi sen halkin tamami değilsin, ikincisi kin ve tahammülsüzlük genelde kişisel problemlere dayalıdır, son olarak evet düşünüyorum. Halk olarak tahammülsüzüz diyorsun ama halkın çoğunluğu hala o bloğa oy veriyor. Ayrıca oylama yapılsa Netflix'i halkın büyük çoğunluğu tasvip etmiyordur, Türk halkının yapısına uymuyor. Mesela 80 milyon nüfus var desek, 40 milyon da erkek var dedek bu 40 milyonun yüzde 90'i her şeyi kendine mübah görür ama karısı kızı için dahi olsa öyle bir platformu ve hayat şeklini tasvip etmez. Yine insanlar siyasilerin tutumundan rahatsiz olur ama her basa gecen ayni tutumu sergiler. Bütün bu insanlar aynı kapta aynı hamurdan yoğurulurken ayni anda hem şikayet eden hem de sikayet edilen olunmasina şaşmamak lazım. Aynı şeyi tekrarlıyorum özgürlük ben ona sahip olacam demekle sahip olunacak bir şey değil, herkes birbirine bu imkani tanirsa toplu halde sahip olunabilecek bir şey. Ayrıca parasını verdiğimiz şey, dilediğimizi yaparız söylemi de yine uçuk bir söylem zira herkes aile bireylerine sahip, bu aile bireyleri ben parasını veriyorum her istediğimi yaparım deyince ne kadar özgürlükçü olunabilir oraya da bakmak lazım.
Dostum ben halk derken kafası sadece kültüre çalışan yobazları kastetmemiştim orda hangi halka dediğimi anlaman gerekirdi diğer yorumlarını zaten ne desem sen anlamayacaksın boş ver o yüzden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı