Devlet Bahçeli, Haluk Levent'i hedef aldı!

Devlet bahçeli de en az bu iktidar kadar ülkenin durumundan sorumludur. Eğer davasından dönmeseydi. Akp 2018 seçimini kazanamazdı ülke gerilemezdi. Bu arada selçuk bayraktar gibi birisi nasıl o malumun damadı hayret ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devlet bahçeli: Devletin yapamadığı ne var da Ahbapçılar ve Babalacılar akraba gibi kanat çırpmaktadır? Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır.

Bu arada taraf tutmuyorum. Bahçeli, Oğuzhan Uğur'un barajlar çatlaması hakkında başlıyor konuya. Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yetişemediklerini örtbas etmeye çalışıyorlar. Yönetimden ve ittifaklarından böyle bir açıklama gelmesi çok normal. Üstlerine toz kondurmamaya çalışıyorlar ama her şey ortada. Madem çok iyi işlerini yapıyorlar o kadar insan neden hala yardım bekliyor? İşte Max çaycı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devlet bahçeli: Devletin yapamadığı ne var da Ahbapçılar ve Babalacılar akraba gibi kanat çırpmaktadır? Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır.

Bu arada taraf tutmuyorum. Bahçeli, Oğuzhan Uğur'un barajlar çatlaması hakkında başlıyor konuya. Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu ne yapmış da konuşuyor?

Geri
Yukarı