Devlet Bahçeli, Haluk Levent'i hedef aldı!

Klasik devlet bahçeli çıkışması. Her şeyin örtbas edilmeye çalışıldığının delilidir.
İlgili şahıs depremzedelere yardım göndermeye çalışanlara sallamış. Ne desem boş.

FLgXQtdWYAE1ATO

Tweet sonradan silinmiş maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devlet bahçeli: Devletin yapamadığı ne var da ahbapçılar ve babalacılar akraba gibi kanat çırpmaktadır? Bu sahtekarların Türk televizyonlarında artık yer almaması lazımdır.

Bu arada taraf tutmuyorum. Bahçeli, oğuzhan uğur'un barajlar çatlaması hakkında başlıyor konuya. Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Devlete ne gibi bir katkısı olmuş bunu söyleyen kişinin? Tünediği yerden bir türlü çıkmıyor. Arada sırada kürsüye çıkıp orada hatalarımızın olmadığını söylüyor ancak başarılardan da bahsedemiyor. Çünkü yok. Deprem de enkaz altında kalanlara mı yardımcı olmaktır başarı? Bunu da yapamıyorsanız zaten devlet mi denilecek sanıyorsunuz buraya? Kendinizi insanlara boş boş laf atarak mı teselli ediyorsunuz? Dediği şeye gelirsek devlet ne bir yere doğru dürüst yetişebilmiştir ne de bir işi doğru dürüst yaapbilmiştir. Bu laf attığı adamlarda devlete bu adamdan bin kat daha sahip çıkıyor. Bu işler konakta oturup sütlü kahveni içmeye benzemez.

Doğru mu bu gerçekten.

Adama sormazlar mı uluslararası yardımları niye geri sallamadınız? 4. seviye alarm ilan ettiniz...

Her neyse bu şahıs bunamış iyice 😄
10 ilde yaklaşık 13 milyonun etkilendiği depremde insanların hayatı için zamanla yarışırken tabikii her yardım teklifi kabul edilir ve yardım isteği yapılır. Yaşananın farkında olmadan böyle mesaj yazanin ya zekasında sorun vardır yada sadece muhalif olmak için insanlığını kaybetmiş olması gerekir.

Geri
Yukarı