Devlet hastahanesinde burun ameliyatı olmak mantıklı mı?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, normalde bu tür konuları sosyale açmayı hiç sevmem fakat bilgi almak istiyorum. Burnum kemerli ve kemiği yamuk olduğu için ameliyat olmayı düşünüyorum. Özellere sordum 7000 TL'den açıyorlar kapıyı, ufak bir araştırma yaptığımda devlette bu fiyatın 2, 5-5K arası olduğunu gördüm. Aranızda devlette burun ameliyatı veya estetiği olan varsa bilgilendirebilir mi? Özelle arasında çok fark var mıdır? Teşekkürler.

Ben bademcik ameliyatı olmuştum küçükken. Baya memnun kalmıştım açıkçası konforu falan iyiydi. 1-1.5 sene sonra 18'ime girdiğimde bende burun ameliyatı olacağım ama burun ameliyatını nerede olacağım onu bilmiyorum.

Hocam sigorta varsa devlette bedava da olabilirsiniz. Para aldıklarını yeni duydum.

Değil. Şanslı birisi değilseniz 1000 pişman olursanız. Maddi durumunuzu bilemem ama eğer yeterliyse özel öneririm. Tabi her özel iyi demek değildir bu. Ama devlette iş doktorla da bitmiyor. Hemşireler, personeller, ekipman...

Değil. Şanslı birisi değilseniz 1000 pişman olursanız. Maddi durumunuzu bilemem ama eğer yeterliyse özel öneririm. Tabi her özel iyi demek değildir bu. Ama devlette iş doktorla da bitmiyor. Hemşireler, personeller, ekipman...
Maddi durumumuz Allah'a şükürler olsun iyi fakat özeller çok çok fazla istiyor. Normalde geçen seneye kadar devlette SGK karşılıyormuş benimkini fakat bu sene değişiklik olmuş sanırım. O kadar mı kötü diyorsun yani devlet?

Maddi durumumuz Allah'a şükürler olsun iyi fakat özeller çok çok fazla istiyor. Normalde geçen seneye kadar devlette SGK karşılıyormuş benimkini fakat bu sene değişiklik olmuş sanırım. O kadar mı kötü diyorsun yani devlet?
Maalesef Suriyeliler basmış durumda bazılarını. Denizli'de oturuyorum refahı yüksek (mültecisi az) bir şehir olmasına rağmen 1001 türlü dertle karşılaşıyoruz. Bayramda büyük talihsizlik yaşadık ve devlette ameliyat olma durumunda kaldık. Özeller kapalıydı. Geçmeyen derin yara mı dersin 0 ilgi doktor mu dersin. Kısacası paran varsa hafif araştır ve kesin özele git.

Maalesef Suriyeliler basmış durumda bazılarını. Denizli'de oturuyorum refahı yüksek (mültecisi az) bir şehir olmasına rağmen 1001 türlü dertle karşılaşıyoruz. Bayramda büyük talihsizlik yaşadık ve devlette ameliyat olma durumunda kaldık. Özeller kapalıydı. Geçmeyen derin yara mı dersin 0 ilgi doktor mu dersin. Kısacası paran varsa hafif araştır ve kesin özele git.
Bir keresinde ismimle dalga geçen doktor görmüştüm. Eğitimin önemi işte.

Geri
Yukarı