Devlet hastanesinde burun ameliyatı olmak

Dino Ortolani

Hectopat
Herkese merhabalar.
19 yaşındayım. Öncelikle burnumda küçükken bir şey yoktu ama sonradan burnuma darbe geldi falan. Burnum şu an eğri durumda, dıştan da belli oluyor zaten ve burnumun içindeki kemik de tam ortada değil. O yüzden nefes almakta zorlanıyorum. Ve uykuda da çok problem oluyor benim için. Ağzımdan nefes alma gereği duyduğum zaman oluyor. Ben hem estetik hem de hem de burnun içindeki kemiği düzelttirmek için ameliyat olmak istiyorum.

Acaba devlette toplam ne kadar ücreti ve iyi bir doktoru nasıl bulabilirim? Çoğunun reklamı var ama reklam yapanlar özeller genelde, ben devlette olmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir acaba? Şimdiden teşekkürler.

Ankara Şehir hastanesinde oldum o yaşlardaydım sanırım maksimum 21'dir. Doktora ben ameliyat olmak istiyorum diye gidemezsin o sana verir estetik için vermiyorlar sanırım.

Ankara şehir hastanesinde oldum o yaşlardaydım sanırım maksimum 21'dir. Doktora ben ameliyat olmak istiyorum diye gidemezsin o sana verir estetik için vermiyorlar sanırım.

Nasıl yani sıkıntım olduğu için gidicem işte ameliyat etmeyebilirler mi ve son cümleyi anlamadım açıklar mısınız zahmet olmazsa.

Ederler dostum bazı yerlerde kbb ile plastik cerrah birlikte girip hem estetik hemde hastalığına yönelik tedaviyi yapıyorlar ya da gittiğin kbb veya plastik cerrah da yapabiliyor. Estetik istediğin için benim bildiğim ücret ödüyorsun deviasyon ve et varsa onlara ücret almazlar. Devlette 3.000 idi sanırım 1-2 yıl önce şu an nedir bilmiyorum fiyatını.

Deviasyon var da et var mı bilmiyorum dışda da eğrilik gözüküyor deviasyon ameliyatı olunca burnun dışındaki eğrilik gidiyor mu yoksa ayrı olarak bir de estetik mi olman lazım eğrilik gitmesi için.
Ederler dostum bazı yerlerde kbb ile plastik cerrah birlikte girip hem estetik hemde hastalığına yönelik tedaviyi yapıyorlar ya da gittiğin kbb veya plastik cerrah da yapabiliyor. Estetik istediğin için benim bildiğim ücret ödüyorsun deviasyon ve et varsa onlara ücret almazlar. Devlette 3.000 idi sanırım 1-2 yıl önce şu an nedir bilmiyorum fiyatını.

Yeni konular

Geri
Yukarı