Devlet hastanesinde burun ameliyatı olmak

Estetik olarak değerlendirilirse ücret ödersiniz ama tıbbi olarak gerekliyse ücret ödemezsiniz. Devlet hastanesi'nde veya özel hastanede olmaktan çok işinin ehli bir hekim bulmanız önemlidir. Geçmiş olsun.

Sağ olun hem estetik he deviasyon ameliyatı olmak istiyorum.
Tek ameliyatta dış görünüş de düzeltiyorlar genelde.

Demek istediğim deviasyon ameliyatı olunca dış görünüş estetik olmadan düzeliyor mu?

Demek istediğim deviasyon ameliyatı olunca dış görünüş estetik olmadan düzeliyor mu?
Dıştan görülen eğrilik, içeriye bağlıysa teorik olarak düzelmeli ama bunu o ameliyatları yapan cerrahlar veya olan kişiler bilir ancak hocam. Gidip sorun aklınızdaki soruları.

Üniversite hastaneleri iyidir. Hangi ildesiniz?

Dıştan görülen eğrilik, içeriye bağlıysa teorik olarak düzelmeli ama bunu o ameliyatları yapan cerrahlar veya olan kişiler bilir ancak hocam. Gidip sorun aklınızdaki soruları.

Üniversite hastaneleri iyidir. Hangi ildesiniz?

Ben kendim balıkesirdeyim de gitmek istediğim doktor kadıköyde. devlette KBB uzmanı

Konuyu hortlatıyorum ama acaba ameliyat oldunuz mu? Aynı sorun bende de var da olmayı düşünüyorum.

O arkadaşlar belki cevap vermez ama ben yanıtlayayım hocam müsadenle. Zamanında 3 kez burun ameliyatı olmuş birisi olarak yazıyorum bunu göz önünde bulundurmanı rica edeceğim. 2'si devlet hastanesi sonuncusunu özelde oldum. Nazal polip, kıkırdak ve burun eti küçülmesi yapıldı en başta iğne deliği kadar yerden nefes alabiliyordum. Eğer uygun görülürse devlette olmanda bir sorun yok yapıyorlar.

Geri
Yukarı