Devletin okullarda dağıttığı v Tab 1041 aktivasyon kodu çözmek

EpicSwat

Decapat
Bu konuyu arkadaşım için açtım kendisi format atmak istedi, attı ve laptop açılışında aktivasyon kodu istiyor. Yani açılmıyor nasıl kırılır bu aktivasyon kodu?

O tabletten bende de var. 2020'den beri sorunsuz çalışıyordu, 1 ay önce aktivasyon kodu istemeye başladı ama aktivasyon kodunu yazdığım halde bir tepki vermiyor, yani koddan ziyade tablet ne yazılırsa yazılsın kabul etmiyor, bir tepki bile vermiyor. Belediyeye mail attım, hiç alakası olmadığı halde T.C. no nuzu yazın idareye bildirelim dediler, T.C. no yazmadan sadece iletişim bilgilerini yazdım, 2 hafta oldu hala bir cevap yok. Zaten okul da bir şey demiyor, yani illa mdm yi silmek için uğraşın demeye çalışıyorlar. Şu an bu zımbırtı nasıl silinir onu araştırıyorum. Tablet çok güzel ama mdm saçmalğı yüzünden felç ediyorlar tableti. General Mobile için birçok mdm kaldırma videosu var, şu sınavları atlatınca bende bunun için uğraşacağım, eğer çözersem buraya yazarım, arkadaşa yardımcı olmuş olurum.

Arkadaşlar merhaba bu aktivasyon işlemini bilgisayarınıza Linux Mint kurarak geçebilirsiniz. İnfoline MDM tamamen cihazdan siliniyor. Hem Linux gayet hoş ve performans olarak tatmin edici bir işletim sistemi. Yani Windows kökten silinip başka bir işletim sistemi yükleniyor. Ben yaptım ve memnunum. Bu işlerden anlayan birine verirseniz kısa sürede yapar eğer siz yapabilirim diyorsanız bir video linki bırakacağım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rootla.

Son düzenleyen: Moderatör:
O tabletten bende de var. 2020'den beri sorunsuz çalışıyordu, 1 ay önce aktivasyon kodu istemeye başladı ama aktivasyon kodunu yazdığım halde bir tepki vermiyor, yani koddan ziyade tablet ne yazılırsa yazılsın kabul etmiyor, bir tepki bile vermiyor. Belediyeye mail attım, hiç alakası olmadığı halde T.C. no nuzu yazın idareye bildirelim dediler, T.C. no yazmadan sadece iletişim bilgilerini yazdım, 2 hafta oldu hala bir cevap yok. Zaten okul da bir şey demiyor, yani illa mdm yi silmek için uğraşın demeye çalışıyorlar. Şu an bu zımbırtı nasıl silinir onu araştırıyorum. Tablet çok güzel ama mdm saçmalğı yüzünden felç ediyorlar tableti. General Mobile için birçok mdm kaldırma videosu var, şu sınavları atlatınca bende bunun için uğraşacağım, eğer çözersem buraya yazarım, arkadaşa yardımcı olmuş olurum.
Aradan bayağı zaman gecmis, bu tabletin adini yazip format diye aratinca cikan videoya bakarak format attim. Mdm tamamen silindi, Windows 10 kurdum ama driver olayi biraz sorunlu. Bu format videosunu paylasan arkadas tabletin tum driverlarini topluca paylasmis ama 2-3 tanesi yuklenmiyor, hata veriyor. Ayarlardan guncellestirmeleri acip yukle deyince onlari da bulup yukledi. Her ne kadar pek iyi performansla calismasa da tablet şu an calisir durumda. Aktivasyon vs asla oyle duzeltmeue calismayin cunku bunu dagitan kisiler bile sizin mdm'yi sildiginizi varsayip aktivasyon sorunu yasayanlara yardim etmiyorlar. Formatlayin gitsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saatler önce sıfırladım ve o kendisinden bezdirten yere geldim. Aktivasyon kodu ve şifresini girdim, internete bağladım fakat hâlâ aktive et'e bastığımda hiçbir şey olmuyor. sorunu çözen biri lütfen yardımcı olsun. Rezil MDM ya.

Geri
Yukarı