Diablo 4 bitirdikten sonra oynamaya devam edilebilir mi?

Savier2000

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Diablo 4 almayı düşünüyorum. Oyunun 20 saatte bittiği yazıyordu, 20 saatten sonra oyunu oynamaya devam edebiliyor muyuz?

Diablo 4 Game Pass'te var oradan hikayesini oyna. Diablo 4 RPG hack and slash türü bir oyun, her 3-4 ayda bir sezon gelir, sezonda karakterini en güçlü hale getirmek yani sahip olduğun itemlerin Full+Full'ünü bulmak, en yüksek level zindanları kesmeye ve karakterini leader board'a sokup orada yükseltmeye çalışmak amaç. Ayrıca her yeni sezonda mini hikaye ve yeni görevler olur yeni bosslar yeni itemler vs.. Ben eski bir Diablo oyuncusu olarak artık bu türe biraz amelelik olarak bakıyorum Diablo 4 bence tam oturmamış oturmasına 3-4 sezon daha var.

Ben sevemedim. Hikayesini oynayıp rafa kaldırmalık bir oyun bence.

Sürekli çar kasıp güçleniyorsun düşmanlarda seninle güçleniyor. Ne anlamı kaldı çar kasmanın yani.

1 levelde tek attığım X yaratık.
15 levelde 2vuruşta.
25 level 4 vuruşta falan ölüyor.

Ben sevemedim. Hikayesini oynayıp rafa kaldırmalık bir oyun bence.

Sürekli çar kasıp güçleniyorsun düşmanlarda seninle güçleniyor. Ne anlamı kaldı çar kasmanın yani.

1 levelde tek attığım X yaratık.
15 levelde 2vuruşta.
25 level 4 vuruşta falan ölüyor.

Doğru buildi yaparsan her levelde tek atarsın.

Burası yardımcı olabilir.

Örneğin hotA barbar. 100 Level Nighmare dungeon yapıyor ve tek atıyor. 100 Level NM yapmak korkunç denebilir. Üflense ölünür orada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru buildi yaparsan her levelde tek atarsın.

Burası yardımcı olabilir.

Örneğin hotA barbar. 100 Level Nighmare dungeon yapıyor ve tek atıyor. 100 Level NM yapmak korkunç denebilir. Üflense ölünür orada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tek atıyor ama sürekli dash atıyor. Dash atmasa sanki anında düşecek gibi. Çok saçma değil mi ?

Arkadaşlar, Diablo 4 almayı düşünüyorum. Oyunun 20 saatte bittiği yazıyordu, 20 saatten sonra oyunu oynamaya devam edebiliyor muyuz?

Evet devam edebilirsin. Zaten yeni başlayacaksan ve loot düşürüp güçlenip op olmayı seviyorsan al. Eski oyuncular sadece Diablo 4'ten şikayet eder (benim gibi). Yeni başlayanlar için muazzam bir oyun diyebilirim.

Şu anda 48 lwl bir Rogue bir çar kasıyorum hala bineğimi alamadım unit itemler kullanıyorum lwl arttıkca tek yiyorum
tam anlamış değilim ama akıyor bi şekilde :D

Tek atıyor ama sürekli dash atıyor. Dash atmasa sanki anında düşecek gibi. Çok saçma değil mi?

Orada dash atmasının sebebi moblardan kaçması değil elit(seçkin yaratık) gurubunu kesip düz mobları atlıyor çünkü Experience'a ihtiyacı yok artık 100 olmuş. Elitler düz moblara göre daha zor kesilir hem bize elitleri nasıl tokatladığını gösteriyor hemde item düşme ihtimali olan yaratıkları farmlıyor ayrıca üzerinde buffları tutmak için kendi stratejiside vardır oynayan oyuncunun.

Şu anda 48 lwl bir Rogue bir çar kasıyorum hala bineğimi alamadım unit itemler kullanıyorum lwl arttıkca tek yiyorum
tam anlamış değilim ama akıyor bi şekilde :D

Link attığım yerden rehber edinip güçlenmeni öneririm. :D

Orada dash atmasının sebebi moblardan kaçması değil elit(seçkin yaratık) gurubunu kesip düz mobları atlıyor çünkü Experience'a ihtiyacı yok artık 100 olmuş. Elitler düz moblara göre daha zor kesilir hem bize elitleri nasıl tokatladığını gösteriyor hemde item düşme ihtimali olan yaratıkları farmlıyor ayrıca üzerinde buffları tutmak için kendi stratejiside vardır oynayan oyuncunun.

Link attığım yerden rehber edinip güçlenmeni öneririm. :D
İyi de hocam can barı bir anda dibi görebiliyor. Sürekli inip çıkıyor. Kaçmasa tek yiyecek gibi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı