Diablo tecrubesi olmayan birisi için Diablo IV satın almaya değer mi?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Diablo® IV 1200TL ama son oynanış görüntüleri ile oyun aşırı dikkatimi çekti ancak fiyati çok düşündürüyor.
Eğer bu oyunu almaya kalkarsam ileride on siparişe açılacak oyunları alamayacağim.
Bunlar The Crew Motofest, Starfield, PC duyurusu olursa Ghost of Tsushima.
Bir de yaz indirimlerinde oyun alamıyorum.

Daha once hiç Diablo® IV tecrubem olmadı ancak bu yeni çıkan Diablo® IV cidden çok dikkatimi çekti. Bir de Türkçe dil desteği var, aşırı kararsız kaldım.

İlk kez Diablo evrenine daldım ben de. Şu an büyük keyifle oynuyorum. Türe yabancı değilim. Ne olduğunu bilerek aldım. Türkçe gayet iyi çevrilmiş. Özellikle hikaye kısmı gerçekten iyi. Bu tür bir oyunda böyle hikaye anlatımına çok rastlanmaz. Blizzard kaliteyi konuşturmuş. Fiyatı pahalı fakat hangi oyun artık pahalı değil ki? GTA 6 2.000TL'den aşağı olmaz mesela :)

Server slamde denedim ve inanılmaz sardı ama öğrenci olduğum için bir oyuna 1200TL vermekten çekiniyorum, istesem veririm ama Microsoft, Activision Blizzard'ı alacak gibi duruyor. Bu oyuna 1200TL verdikten sonra game passe gelirse üzülürüm, biraz daha bekleyeceğim. Zira oyun tam game pass oyunu gibi duruyor, oyunu game passe koyup sürekli ek paket getirerek oyunculara satarlar.

Geri
Yukarı