Dikkat!: Korona virüsünü bahane eden hırsızlar!

Dövmek yerine hırsızın böbreklerini alsak? Şakası bir yana özellikle büyüklerimize durumu izah etmeliyiz.
Kapıya gelirlerse evet. Evdeler ise zaten kafaların kırılmasını yeğlerler babamın yapacaklarını görünce. :D Öbür türlü ise ailenin yapacağı şey polise ihbar etmek olur. Ama bunun bilincinde olup adamlar kapınıza geldiyse ( kalabalıksanız ) toplanıp düdüklü partisi vermek çok iyi olur. Adamların amacı evinize girip sizi bayıltmak sonra da soymak. Az bile gelir öylelerine.

Ya virüs zararlı olabilir. Zaten zararlı da. Zaten afedersiniz bir tarafın sıkışmış yayılırsa ölme olanağın fazla, gidip hala birilerini soyma, kandırma, kazıklama peşindesiniz. Birde ben Türk'üm, Müslüman'ım diye övünüp durursunuz. Yabancılara sorunca Türk halkını kazıkçı falan diyince hemen küfredersiniz. Müslüman'ım diye gezersiniz, 5 vakit olmasa bile cuma namazlarını kılarsınız. Ama ne hikmetse kazıklamaya gelince hemen atarsınız. Neyse fazla yazamadım. Aklımda çok şey var ama toparlayamadım :D . Hadi iyi günler. :)
@oguzhansr40 Karşımdaki insanın namaz kilmasindan cok yaptıklarına bakarım. Öyle insanlar var ki, Allah Allah diyor ama yallah yallah diye götürüyor.
İşte o yaptıkları da ahlak tarafına giriyor. O yüzden bu sözü bıraktım. :D

Ya virüs zararlı olabilir. Zaten zararlı da. Zaten afedersiniz bir tarafın sıkışmış yayılırsa ölme olanağın fazla, gidip hala birilerini soyma, kandırma, kazıklama peşindesiniz. Birde ben Türk'üm, Müslüman'ım diye övünüp durursunuz. Yabancılara sorunca Türk halkını kazıkçı falan diyince hemen küfredersiniz. Müslüman'ım diye gezersiniz, 5 vakit olmasa bile cuma namazlarını kılarsınız. Ama ne hikmetse kazıklamaya gelince hemen atarsınız. Neyse fazla yazamadım. Aklımda çok şey var ama toparlayamadım :D . Hadi iyi günler. :)

İşte o yaptıkları da ahlak tarafına giriyor. O yüzden bu sözü bıraktım. :D
Ne? Windows XP?

Evet. Sistem eski olunca bunu kullanmak zorunda kalıyor insan.
Yakın zamanda sana bu konuda yardım edebilirim :)
İmza'da bulunan işletim sistemini incele.
Her konu nasıl dönüp dolaşıp da dine geliyor arkadaş ya ?
Çoğu dinde ahlak çok önemlidir. Konu genelde dinine saygısı olmayanların ama saygısı varmış gibi göstermelik ibadet edenler yüzünden hep konu buralara gidiyor.

Ben Linux tabanlı işletim sistemlerinin hepsini denedim. Ama nedense bir türlü kullanamadım. Alışamadım. Windows en iyisidir bence.
Alışamamak çok doğal. İşte bu yüzden basitleştirilmiş ve kolaylaştırılmış sistem üzerinde çalışıyorum. Sanal makine açabiliyorsan yakın zamanda "PiluX" sistemini deneme şansını yakalayabilirsin.

Windows XP, güvenlik konusunda şuan Çin'e maskesiz gitmek kadar riskli. Nasıl örnek ama :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı