Dikkate alınacak altyapı başvurusu nasıl yapılır?

TR Mağduru

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaklaşık 1 hafta önce yeni bir daireye taşındık.
Binada altyapı bulunmuyor diye biliyorum (bazı sağlayıcılar olumlu gösteriyor ama TT ve Turknet vs. olumsuz sonuç veriyor).
Superbox veya Redbox gibi hizmetler sunan kapitalistlere ve tüketici düşmanlarına güvenmediğimden, Ankara'da dayım olmadığından bu kaynakları kullanmıyorum.
Şimdi asıl meseleye dönelim, altyapı çalışmaları için başvuru/talep.
Yetkililer tarafından kaale alınacak türden bir başvuru nasıl yapabilirim? Konuyla alakalı detaylı bilgi sahipleri yanıtlarını esirgemezse sevinirim.

Ayrıca, daha önce kendisine ulaşılması ve mağduriyetlerinin bildirilmesi durumunda Yusuf Kıraç adlı TT CTO'su, durumla ilgileniyor, altyapı çalışmalarını zorluk çıkarmaksızın başlatıyormuş.
Kendisine nasıl ulaşabilirim? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim, YKS için hazırlanan bir öğrenci olarak böyle bir mağduriyet yaşamak içler acısı. Hem de 21. yüzyılda...

İyi forumlar dilerim...

Ayrıca, daha önce kendisine ulaşılması ve mağduriyetlerinin bildirilmesi durumunda Yusuf Kıraç adlı TT CTO'su, durumla ilgileniyor, altyapı çalışmalarını zorluk çıkarmaksızın başlatıyormuş.
Kendisine nasıl ulaşabilirim? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
Twitterdan yazın hocam adam anında geri dönüş yapıyor. 3 gün içinde direklerle altyapı çekmişlerdi benim binaya.

Bu arada getirdikleri gibi size internet satmaya çalışıyorlar, Türk Telekomu tavsiye etmem Satmaya çalışırlarsa satın almayın 😁 türk telekom altyapıyı getirdikden sonra diğer sağlayacılar beleşe konar gibi kutularını falan getiriyorlar

Son düzenleme:
Twitterdan yazın hocam adam anında geri dönüş yapıyor. 3 gün içinde direklerle altaypı çekmişlerdi benim binaya.

Bu arada getirdikleri gibi size internet satmaya çalışıyorlar, Türk Telekomu tavsiye etmem Satmaya çalışırlarsa satın almayın 😁 türk telekom altyapıyı getirdikden sonra diğer sağlayacılar beleşe konar gibi kutularını falan getiriyorlar
Bunun gibi birçok mesaj okudum bu yüzden kendisine ulaşmaya çalışacağım.
Kendisi dışında diğer TT yetkililerine de ulaşacağım. Teşekkür ederim.
Hocam ne kadar çok istek olursa o kadar çabuk çekiyorlar. Binada 10dan fazla kişi başvuruda bulunursa çabuk olur.
1 apartman da 2 kişi istiyoruz sadece. orta katın da kapısını tıklatacağım bir ara :).

Geri
Yukarı