Din dersine nasıl çalışılır?

8. sınıfım, denemelerde matematikten 2 yanlış yaparken din de 5 yanlış yapıyorum nasıl çalışmalıyım?
Ben de 8.sınıfım bence dinden hata yapmamak için uğraşacağına matematikden hiç hata yapmamaya özen göster benim de Türkçede 2-3 yanlışım çıkıyor matematik ve fenden 20 net yapıyorum iyi olduğun alanın en son seviyesine gelip o sıkıntın olan derse sonra yönlen bence ama bu katsayısı 4 olan dersler için.

Çok kullanılan ve kitaplarda da geçen dini terimleri, Arapça kelimeleri vesaire öğrenin. Bir de İslam Tarihi ile biraz daha yakından ilgilenirseniz, peygamberleri falan tanırsanız iyi olur. O şekilde güzel puanlar alırsınız. Onun harici az biraz mantık yürütmek yetiyor zaten.

Ben de 8.sınıfım bence dinden hata yapmamak için uğraşacağına matematikden hiç hata yapmamaya özen göster benim de Türkçede 2-3 yanlışım çıkıyor matematik ve fenden 20 net yapıyorum iyu olduğun alanın en son seviyesine gelip o sıkıntın olan derse sonra yönlen bence ama bu katsayısı 4 olan dersler için.
Hocam haklısın da matematikten 2 yanlış Türkçeden 1 yanlış yapıp da 390 puan almak üzüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı