Direksiyon seti sıkar mı?

cankrbs

Decapat
Daha fazla  
Dostlar Logitech DFGT alacağım. Çoğu kişi 1 aya sıkılırsın diyor. Aktif olarak ETS 2 (tmp sunucularında), Assetto Corsa, Forza Horizon 4, F1 oynuyorum seti aldıktan sonra Dirt serisini de oynayacağım. Sıkılma gibi bir ihtimal var mıdır?

Tamamen size bağlı. Ben DFGT alalı 2 hafta oldu hâlâ sıkılmadan oynayabiliyorum almadan önce de kendi yaptığım seti ondan da önce 7-8 yıl Snopy'nin setini kullandım :) (tek başıma oynuyorum)

Dostlar Logitech DFGT alacağım. Çoğu kişi 1 aya sıkılırsın diyor. Aktif olarak ETS 2 (tmp sunucularında), Assetto Corsa, Forza Horizon 4, F1 oynuyorum seti aldıktan sonra Dirt serisini de oynayacağım. Sıkılma gibi bir ihtimal var mıdır?

Arabaları seven veya sürüş yapmayı seversen doymazsın. Yanına al aburcuburunu enerji içeçegini kahveni gir ETS 2 multiplayer trafik daha iyi bir eğlence olamaz :D

Çok yer kaplıyor ve direksiyon seti konusunda tek kaliteli yapan Logitech onlarda ülkemizde 10 binlira gibi bir fiyattan satılıyor çok pahalı 3 4 bin lira olsa kabul edilebilir ama 10 binlira bir direksiyon setine vermek mantıksız gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı